Trigema prodala poslední byt projektu 2Barevné Letňany

Hlavní stránka / Developerské projekty / Trigema prodala poslední byt projektu 2Barevné Letňany

10.4.2014

Trigema prodala poslední byt projektu 2Barevné Letňany PRAHA – Všechny byty nabízené v rámci první etapy výstavby rezidenčního projektu 2Barevné Letňany už mají své majitele. Prodej dalších etap úspěšného projektu v pražských Letňanech pokračuje. Developerem projektu 2Barevné Letňany je společnost Trigema.

Právě v těchto dnech se prodal poslední volný byt ve třech dokončených domech nízkoenergetického projektu v Letňanech. Půl roku po kolaudaci je i poslední byt připravený k nastěhování. Nové byty byly oceněny mimo jiné v soutěžích Realitní projekt roku a Best of Realty – Nejlepší z Realit. Ve druhé jmenované soutěži byl oceněn za „realizaci kvalitního nízkoenergetického projektu s výborným komerčním výsledkem“.
 
Prodej dalších etap překonává tempo etapy první mimo jiné také díky ojedinělé nabídce modulového bydlení, které umožňuje přizpůsobit si bytovou dispozici svým aktuálním potřebám. Není proto divu, že byty z druhé etapy, která bude zkolaudována tento podzim, už jsou z 60 procent procent prodané a prodanost bytů závěrečné etapy se blíží k magické hranici 50 procent. Kromě 2Barevných Letňan už se Trigema také naplno věnuje svému novému projektu v Nových Butovicích, který nese název SMART, zachovává si všechny přednosti letňanských bytů a doplňuje je o rozvody pro chytré bydlení.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Developerské projekty | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

Видеодомофоны цветные

https://www.ka4alka.com.ua/

www.topobzor.info
Všechna práva vyhrazena © 2018