Trigema zahajuje předprodej bytů nového projektu CHYTRÉ BYDLENÍ [email protected]í Měcholupy

Hlavní stránka / Developerské projekty / Trigema zahajuje předprodej bytů nového projektu CHYTRÉ BYDLENÍ [email protected]í Měcholupy

4.7.2015

Trigema zahajuje předprodej bytů nového projektu CHYTRÉ BYDLENÍ BLV@Horní Měcholupy PRAHA - Developerská společnost Trigema v těchto dnech zahájila předprodej bytů svého nového projektu CHYTRÉ BYDLENÍ [email protected]í Měcholupy. Projekt, který vyroste v Praze 15, po dokončení nabídne více než 60 bytů ve velikosti od 1+kk do 4+kk. Ceny se budou pohybovat od 54 tisíc korun za metr čtvereční. Během léta současně Trigema představí další své projekty.

Nový bytový dům, jenž bude v oranžovo-šedém kabátu, vychází z konceptu Chytré bydlení společnosti Trigema. Několik bytů je proto také navrženo v chytrém provedení modulů. Dům tak nabídne možnost koupit si i více bytů, které lze podle potřeb propojovat, nebo naopak oddělovat. Součástí projektu CHYTRÉ BYDLENÍ [email protected]í Měcholupy je například také energetická náročnost budovy skupiny B a s tím spojené využití vhodných materiálů, výkonné rekuperační jednotky či příprava pro možnost inteligentního ovládání vnitřních parametrů bytů. 
 
„Chytré bydlení se již osvědčilo u našeho projektu 2Barevné Letňany, který jsme letos na jaře vyprodali po šesti měsících od jeho kolaudace. O vzrůstajícím zájmu o naše byty svědčí také skutečnost, že se poslední etapa letňanského projektu prodala téměř ve stejnou dobu jako jeho předchozí. Předpokládám, že CHYTRÉ BYDLENÍ [email protected]í Měcholupy bude obdobně úspěšným projektem,“ říká generální ředitel společnosti Trigema Marcel Soural.
 
Téměř všech 66 bytů ve velikosti od 1+kk do 4+kk projektu CHYTRÉ BYDLENÍ [email protected]í Měcholupy bude mít terasu, balkón nebo lodžii. Prodej bytů spustí společnost Trigema v září letošního roku. Stavba bude ukončena zhruba za rok a půl.  Stavební práce zajistí dceřiná společnost Trigema Building. Architektem projektu, který vyroste v ulici Bolevecká, je Daniel Smitka.
 
Horní Měcholupy jsou lokalitou, která v posledním období zaznamenává velký rozvoj. Vedle nové bytové výstavby celá oblast nabízí bohaté možnosti pro nákupy i oddych. V blízkosti je jednak třeba Hostivařský lesopark nebo také devíti jamkové golfové hřiště a související cvičné plochy. „Trigema během léta spustí předprodej ještě dalších dvou projektů. První bude v Praze 8 a další na území Prahy 13,“ komentuje současnou strategii společnosti Marcel Soural.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Developerské projekty | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Fotografie k článku

Trigema-CHYTRÉ BYDLENÍ BLV@Horní Měcholupy - vizualizace

Trigema-CHYTRÉ BYDLENÍ [email protected]í Měcholupy - vizualizace

Trigema-CHYTRÉ BYDLENÍ BLV@Horní Měcholupy - vizualizace

Trigema-CHYTRÉ BYDLENÍ [email protected]í Měcholupy - vizualizace

Trigema-CHYTRÉ BYDLENÍ BLV@Horní Měcholupy - vizualizace

Trigema-CHYTRÉ BYDLENÍ [email protected]í Měcholupy - vizualizace

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

https://gefest-sv.kiev.ua

доставка води

www.topobzor.info/10-ka-luchshih-vneshnih-akkumuljatorov-v-2017-godu/
Všechna práva vyhrazena © 2018