Už v létě otevře v centru města coworkingové centrum společnosti HB Reavis

Hlavní stránka / Developerské projekty / Už v létě otevře v centru města coworkingové centrum společnosti HB Reavis

14.3.2018

Už v létě otevře v centru města coworkingové centrum společnosti HB Reavis Na pražských „Příkopech“ vzniká zatím nejpropracovanější koncept coworkingového centra mezinárodní developerské společnosti HB Reavis. Pražský HubHub bude prvním v České republice a třetím v Evropě, po Bratislavě a Varšavě. Svým členům poskytne designově dokonalou kombinaci pracovního prostoru s místem pro setkávání a spolupráci, nabízející i širokou škálu akcí zaměřených na vzdělávání a rozvoj podnikání.

Pražský HubHub vynikne exkluzivní lokalitou v centru města. Své prostory otevře už letos v létě v budově Na Příkopě 14, jen pár minut od Václavského náměstí. Na celkové ploše dva tisíce metrů čtverečních nabídne více než 250 pracovních míst, prostor pro workshopy, rozlehlou terasu s lounge, plně vybavené kuchyňky, relaxační a herní zóny nebo speciální „telefonní budky“. V jednom prostoru bude možné nerušeně pracovat, relaxovat u PlayStationu, domluvit si schůzku, zarezervovat zasedačku nebo si dát drink a poznat inspirativní lidi.

HubHub poskytne ideální pracovní podmínky freelancerům, začínajícím firmám i větším týmům a projektům. Pronajmout si budou moci jedno pracovní místo nebo rovnou celou kancelář s přístupem do vybraných prostor 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.
 
 
O návrh interiéru se postaralo Studio Perspektiv, několikanásobný držitel ocenění Zasedačka roku. Jeho architekti se přitom nechali inspirovat svěžím duchem „hubhubistů“, kteří jsou plní elánu a nadšení pro to, co dělají. Nezapomněli ani na samostatný eventový prostor s flexibilním uspořádáním až pro 70 osob, vhodný pro různé druhy vzdělávacích akcí nejen pro členy, ale i pro širokou veřejnost. Zkrátka pro každého, kdo se chce dál vzdělávat nebo rozvíjet své podnikání. To jen podtrhuje základní myšlenku HubHubu jako místa pro setkávání lidí různých profesí z různých oblastí podnikání.
 
„Nevytváříme jen prostor pro komunitu mladých podnikatelů a jejich nápady, ale i místo, kde se setkávají inspirativní lidé a talenty. Naším cílem je propojovat startupy a zavedené firmy, které se chtějí více přiblížit inovativním nápadům a myšlenkám, a podporovat jejich spolupráci,“ říká Natália Kisková, manažerka projektu HubHub. „Naše HubHuby otevíráme v evropských metropolích, a vytváříme tak mezinárodní síť kontaktů, díky které pak naši členové mohou rozvíjet své projekty ve středoevropském prostoru i mimo něj.“
 
 
A HubHubem na Příkopech to nekončí: „O coworkingové prostory je v Praze velký zájem, proto už nyní jednáme o dalších atraktivních lokalitách. Do konce roku otevřeme HubHub ještě i v Paláci ARA opět v centru města,“ říká Petr Herman, ředitel HB Reavis pro Českou republiku.
 
Skupina HB Reavis založila společnost HubHub v roce 2016. V současnosti působí v Bratislavě a Varšavě a chystá se rozšířit své aktivity na další evropské trhy. HubHub vytváří dokonalé prostředí pro zhodnocování lidského potenciálu, a vytváří tak unikátní komunitu lidí. Portfolio společnosti mimo jiné zahrnuje komplexní služby spojené s provozováním coworkingových prostor, doplněné o vzdělávací a networkingové aktivity. HubHub směřuje k vytvoření maximální možné synergie mezi členy, komunitou mladých podnikatelů a korporátním prostředím. Ze vzájemné blízkosti tak těží startupová komunita, ale i úspěšné domácí a zahraniční firmy. Jejich propojováním totiž vzniká prostor pro spolupráci a vznik nových nápadů či obchodních příležitostí.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Developerské projekty | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

https://progressive.ua

https://granit-sunrise.com.ua

www.profvest.com
Všechna práva vyhrazena © 2018