V Nových Chabrech skončila hrubá stavba viladomů etapy E

Hlavní stránka / Developerské projekty / V Nových Chabrech skončila hrubá stavba viladomů etapy E

18.10.2016

V Nových Chabrech skončila hrubá stavba viladomů etapy E Ve čtvrtek 20. října bude v rezidenčním komplexu Nové Chabry v Praze 8 – Dolních Chabrech vztyčena glajcha na znamení dokončení hrubé stavby viladomů E. Glajcha – opentlený stromeček – bývá tradičně umístěna ve vrcholu krovu jako symbol ochrany domu a jeho obyvatel. Viladomy E nabízejí celkem 112 bytů s převahou 3+kk a 4+kk a 120 parkovacích míst. Prodáno je už přes devadesát procent bytů.

„Výstavba viladomů etapy E byla zahájena na začátku roku 2016 a nyní byla dokončena hrubá stavba. Poté bude následovat realizace technického zařízení budovy a dokončení povrchů, interiérů a exteriérů. Tímto bychom chtěli poděkovat generálnímu dodavateli stavby, stavební společnosti Swietelsky, za její spolupráci,“ uvedl ředitel společnosti Star Group Tal Grozner. Nové byty by měly být připraveny k nastěhování na podzim 2017. V současné době ve viladomech E zbývá doprodat 16 bytů.
 
 
Všechny byty od 1+kk po největší 4+kk ve čtyřech domech o pěti nadzemních podlažích disponují zahradou, balkonem či terasou a společnými garážemi s výtahy. Interiéry bytů jsou realizovány z přírodních materiálů včetně dýhovaných dřevěných plovoucích podlah, dýhovaných dřevěných dveří a dřevěných eurooken.  

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Developerské projekty | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

анастрозол

читать далее

unc-mps.com.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018