V projektu KOTI Green Motol končí hrubá výstavba čtyř domů

Hlavní stránka / Developerské projekty / V projektu KOTI Green Motol končí hrubá výstavba čtyř domů

13.1.2015

V projektu KOTI Green Motol končí hrubá výstavba čtyř domů PRAHA - Výstavba bytového projektu KOTI Green Motol, kterou developerská společnost YIT zahájila na počátku roku 2014, pokračuje podle plánu. Celkem čtyři domy mají nyní hotové hrubé stavby. Budova A je dokonce již z podstatné části zateplena a další práce se proto přesunuly na střechu a fasády. Celkové dokončení projektu developer plánuje na čtvrté čtvrtletí letošního roku.

„Byty v KOTI Green Motol nabídnou příjemné bydlení obklopené zelení, které je atraktivní pro stále více Pražanů. Dokazují to prodeje projektu, kdy je aktuálně z celkového počtu 137 bytových jednotek prodáno již 60 procent. V KOTI Green Motol najdou noví majitelé nejen klid a prostor pro relaxaci, ale také kvalitní bydlení ve finském stylu, který reprezentují přírodní materiály, zasklené balkony a v některých bytech dokonce sauny,“ uvádí Marek Kontriš, marketingový manažer YIT. Prodej nových bytů YIT zajišťuje prostřednictvím vlastního prodejního oddělení.
 
S příchodem chladnějšího počasí se práce pomalu přesunuly dovnitř budov. V domech A, B a C jsou již hotové rozvody a začínají se v nich obkládat koupelny. Budova A má již dokončenou fasádu, poté generální dodavatel zahájil práce na rozvodech v budově D a v dalších domech bude postupně pokračovat pokládkou obkladů a dlažeb. V tomto roce bude urovnán terén kolem budov a realizována konstrukce parterové prosklené stěny.
 
KOTI Green Motol nabídne bydlení v celkem 137 bytech a ateliérech. V projektu vznikne také jeden nebytový prostor. Jednotlivé byty budou postaveny v dispozicích 1+kk až 5+kk a velikostech 26 až 119 metrů čtverečních. Ty v přízemí budou mít předzahrádky, byty v nejvyšších patrech zase krásné výhledy z balkonů a teras přímo na jedno z nejstarších českých golfových hřišť Golf Club Praha.
 
Celý projekt je koncipován jako uzavřený areál zaručující soukromí a bezpečí, jehož vnitroblok bude tvořit klidová zóna s parkem. Bytové domy budou mít pět nadzemních podlaží, poslední bude ustupující s velkými terasami. Ve dvou podzemních podlažích bude ukryto 166 garážových stání. Jednotlivé byty i celý nízkoenergetický projekt KOTI Green Motol charakterizuje kvalita provedení, špičkové materiály a vysoké standardy vybavení. Kromě toho zde budou velká okna s nízkými parapety a rohová okna, zajišťující dostatek světla.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Developerské projekty | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Fotografie k článku

KOTI Green Motol vizualizace exteriéru

KOTI Green Motol vizualizace exteriéru

KOTI Green Motol vizualizace interiéru

KOTI Green Motol vizualizace interiéru

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

www.designprof.com.ua

www.topobzor.info
Všechna práva vyhrazena © 2018