V projektu Na Malé Růži v Drahelčicích u Rudné se začala stavět druhá etapa

Hlavní stránka / Developerské projekty / V projektu Na Malé Růži v Drahelčicích u Rudné se začala stavět druhá etapa

12.6.2014

V projektu Na Malé Růži v Drahelčicích u Rudné se začala stavět druhá etapa PRAHA - První etapa projektu Na Malé Růži v Drahelčicích u Prahy se 30 řadovými rodinnými domy a pěti dvojdomy je dokončena a z více než poloviny vyprodána. Investor, společnost Rudná Development, navazuje na úspěšnou první etapu pokračováním druhé, která projekt rozšíří o dalších 40 řadových rodinných domů a pět dvojdomů. Exkluzivní prodej obou etap zajišťuje Realitní společnost České spořitelny (RSČS).

Rodinné domy v Drahelčicích u Rudné nabízí kompromis mezi dostupností a blízkostí přírody. „Bydlení v klidném prostředí s Prahou na dosah láká stále více lidí. Oceňují na něm soukromí, klid i okolní přírodu a zároveň rychlé spojení do města s jeho bohatou nabídkou obchodů, služeb, zábavy i pracovních příležitostí. V dostupné vzdálenosti nového bydlení samozřejmě nesmí chybět základní občanská vybavenost a místa vhodná pro volnočasové aktivity. Projekt Na Malé Růži kombinuje všechny tyto faktory, a proto patří k žádaným místům pro bydlení, což dokazují jeho dosavadní prodeje,“ říká předseda představenstva Realitní společnosti České spořitelny Martin Němeček.

Druhá etapa projektu nabídne celkem pět dvojdomů v dispozici 4+kk s garáží a 40 řadových rodinných domů v dispozicích 4+1. Ke každému řadovému domu náleží zahrada a dvě parkovací stání. Dvojdomy mají zahradu větší a navíc vestavěnou garáž, takže jedno auto je možné zaparkovat uvnitř. Zděné domy jsou stavěny jako jednopatrové v energetické třídě B a řadí se tedy mezi energeticky úsporné projekty. K nákupu domů z první etapy je nyní možné využít limitovanou slevovou akci, která platí na vybrané řadové domy. Zatímco první etapa projektu je již připravená k nastěhování, druhá do konce listopadu nabízí novým majitelům možnost upravit interiér v rámci klientských změn, které jsou v případě výběru z několika daných dekorů součástí kupní ceny nemovitosti.
 
Přízemí každého domu tvoří kuchyně nebo kuchyňský kout a velký obytný prostor, jehož součástí je jídelna a místo pro pohodlné sezení. Počítá se zde i s možností umístit krb nebo krbová kamna. Celá jedna stěna místnosti je prosklená a prostor tak opticky propojuje s terasou a velkou zahradou. Ze zádveří se vstupuje do komory a na WC s umývátkem. Do prvního patra jsou umístěny tři ložnice – jedna se šatnou a vlastním koupelnou s WC, dvě další ložnice mají na patře k dispozici druhou prostornou koupelnu s WC. Pamatováno je na dostatečný úložný prostor v pokojích i v předsíni v přízemí. Další místo pro uskladnění je na půdě pod střechou domu.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Developerské projekty | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Fotografie k článku

RSCS-Na-Male-Ruzi-Drahelcice-a.jpg

RSCS-Na-Male-Ruzi-Drahelcice-a.jpg

RSCS-Na-Male-Ruzi-Drahelcice-interier.jpg

RSCS-Na-Male-Ruzi-Drahelcice-interier.jpg

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

www.jaamboo.com.ua/product-category/ygol/

Этот важный web-сайт про направление выставочный ковролин http://3kovra.com.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018