V těsné blízkosti golfu na Konopišti vznikají pozemky pro bytovou výstavbu

Hlavní stránka / Developerské projekty / V těsné blízkosti golfu na Konopišti vznikají pozemky pro bytovou výstavbu

20.12.2013

V těsné blízkosti golfu na Konopišti vznikají pozemky pro bytovou výstavbu PRAHA - Developerská společnost OPTREAL buduje vedle Golf Resortu Konopiště lokalitu s 60 pozemky určenými pro stavbu rodinných domů. Více než polovina parcel je určena pro individuální výstavbu, na 29 pozemcích vyrostou dva typy moderních nízkoenergetických domů. Součástí projektu je dětský park a tenisové hřiště.

Vznikající lokalita nazvaná Golf Konopiště se nachází v okrajové části obce Tvoršovice. Nové parcely přímo navazují na golfové hřiště, některé zahrady od něj budou odděleny pouze plotem. „Budováním této lokality reagujeme na poměrně časté přání klientů vlastnit dům u golfového hřiště, ať už k celoročnímu bydlení nebo rekreačnímu využití,“ vysvětluje Michal Rašek, jednatel společnosti OPTREAL. „Golf Konopiště je projektem, který se oproti našim ostatním lokalitám liší. Je koncipován na koupi samostatného pozemku pro individuální výstavbu nebo pozemku s navrženým domem,“ dodává.
 
Architektonické návrhy dřevostaveb vycházejí ze svažitého terénu konkrétních stavebních parcel, na něž budou umístěny. Vzhledem k charakteru lokality jsou připraveny dvě varianty domů ve třech provedeních, které zohledňují klesající nebo naopak stoupající sklon zahrady i orientaci pozemku vůči světovým stranám. Domy jsou navrženy k víkendovému i celoročnímu bydlení, díky použitým materiálům i technologiím budou splňovat náročná kritéria klientů. Zájemci se mohou rozhodnout pro pořízení domu v nabízeném standardním nebo luxusním provedení. Projekt se nachází ve stadiu budování inženýrských sítí, voda a kanalizace jsou dokončeny. Ostatní sítě jsou ve výstavbě.
 
Prahu dělí od Tvoršovic necelých 40 kilometrů. Je velmi dobře dostupná po silnici 1. třídy číslo 3 (E55) známé jako `stará Benešovská`, a dále po dálnici D1. Ve vzdálenosti pěti kilometrů od budované lokality leží město Bystřice s širokou občanskou vybaveností, jakou jsou mimo jiné mateřská i základní škola, pošta, knihovna, několik restaurací i další služby. Další vybavenost včetně nemocnice a několika středních škol se nachází v Benešově u Prahy vzdáleném pouhých sedm kilometrů.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Developerské projekty | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Fotografie k článku

OPTREAL-Lokalita-Golf-Konopiste-zasazeni-projektu-do-stavajici-krajiny.jpg

OPTREAL-Lokalita-Golf-Konopiste-zasazeni-projektu-do-stavajici-krajiny.jpg

OPTREAL-Vizualizace-navrzenych-domu-v-projektu-Golf-Konopiste.jpg

OPTREAL-Vizualizace-navrzenych-domu-v-projektu-Golf-Konopiste.jpg

 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

steroid-pharm.com

https://exstraeconom.kiev.ua

там topobzor.info
Všechna práva vyhrazena © 2018