Vysoký Újezd nedaleko Prahy získá nové centrum obce

Hlavní stránka / Developerské projekty / Vysoký Újezd nedaleko Prahy získá nové centrum obce

8.10.2016

Vysoký Újezd nedaleko Prahy získá nové centrum obce Developerská skupina Crestyl dále rozšiřuje svůj projekt Zámecké zahrady. Přímo v centru obce Vysoký Újezd postaví dva nízkopodlažní bytové domy, které nabídnou celkem 28 bytů, a dále 36 řadových rodinných domů. Součástí nové fáze projektu bude občanská vybavenost pro celou obec, kde se v rámci šesti komerčních jednotek pro obchody a služby počítá se supermarketem, drogerií, restaurací nebo kavárnou. V jednání je i pošta.

Výstavba této centrální části bude zahájena ještě letos a její dokončení je naplánováno na konec příštího roku. Celý rezidenční projekt Zámecké zahrady dále zahrnuje hotové rodinné domy, navržené vily na klíč i samostatné pozemky. „Připravili jsme ucelenou koncepci městského centra, která zahrnuje obchody, služby, ale i malé bytové domy, které do centra bezpochyby patří. Byty přinesou pohodlné a luxusní bydlení pro ty, kdo se nechtějí starat o vlastní dům, i jedinečný druhý domov a potřebné zázemí pro všechny milovníky golfu, “ říká Omar Koleilat, generální ředitel skupiny Crestyl.
 
Součástí budovaného centra Vysokého Újezdu bude šest komerčních jednotek pro obchody a služby, které zajistí potřebnou občanskou vybavenost pro celou obec. Počítá se s kavárnou, restaurací, supermarketem, drogerií a v jednání je například i umístění pobočky pošty. Vysoký Újezd tak získá plně funkční centrum. V sousedství je navíc již zpřístupněna zámecká zahrada a nový vlastník zdejšího historického zámku plánuje jeho proměnu v butikový hotel se všemi souvisejícími službami včetně spa.
 
 
Centrum obce doplní dva nízkopodlažní bytové domy, které dohromady nabídnou 28 bytů, a také 36 řadových domů s vlastní zahradou umístěných podél klidných a širokých ulic. Velká pozornost je věnována designu, a to od raných fází při navrhování dispozic až po detaily. Na celém projektu se podílí přední čeští architekti, kteří dbají na čistotu zpracování a jedinečný design skloubený s funkčností i pohodlím. Převládá zde cit pro detail a vytříbený styl, nadstandardní kvalita materiálů a především trvalá hodnota nepodléhající módním vlnám.
 
Projekt Zámecké zahrady spojuje klid venkova a blízkost hlavního města. Nachází se v malebné lokalitě Vysokého Újezdu uprostřed křivoklátských a brdských lesů v sousedství prestižního golfového hřiště Albatross, které již třikrát získalo ocenění „Nejlepší golfový areál roku“. Přilehlé zelené lesy přímo vybízí k dlouhým večerním procházkám nebo rannímu běhu. Rodiny s dětmi ocení nejen velká prostranství a zahrady, ale i dětské hřiště.
 
 
Kromě nově představené části v centru obce nabízí projekt Zámecké zahrady velkorysé pozemky, které jsou rozdělené do samostatných rezidenčních čtvrtí. Zájemci o bydlení v lokalitě Vysokého Újezdu mají možnost si vybírat nejen z již hotových vil, ale i z řešení přímo na klíč s navrženým domem či designovou vilou, nebo ze zcela samostatných kompletně zasíťovaných pozemků (přivedeny jsou i optické kabely). První etapa vznikla před přibližně pěti lety a v rámci ní bylo připraveno celkem 250 pozemků, druhá etapa je právě ve výstavbě a zahrnuje celkem 145 pozemků, které budou připraveny do konce roku.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Developerské projekty | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

777624.maxformer.com

l 200
Všechna práva vyhrazena © 2018