Výstavba projektu Prosek Park společnosti FINEP míří do finále

Hlavní stránka / Developerské projekty / Výstavba projektu Prosek Park společnosti FINEP míří do finále

22.2.2018

Výstavba projektu Prosek Park společnosti FINEP míří do finále Celkem 13 let, 1660 moderních městských bytů (z toho 1236 bytů v osobním vlastnictví a 424 družstevních bytů), 20 domů a celkem 13 etap bytové výstavby. To jsou základní data o rezidenčním projektu Prosek Park, jehož závěrečná 13. etapa, jdoucí právě do prodeje, uzavře aktivity FINEPu v této oblasti.

„V průběhu 13 let jsme přeměnili oblast nevyužívaného brownfieldu o velikosti 72 200 metrů čtverečních na moderní městskou rezidenční oblast. Ta všem svým obyvatelům po dokončení výstavby nabídne nejen bydlení, ale také základní občanskou vybavenost. V lokalitě bude k dispozici prodejna potravin, kavárna i lékařské ordinace. Kromě komerčních ploch má Prosek Park také městské travnaté parky se stromy, lavičkami nebo polyfunkčním sportovním hřištěm a dětskými prolézačkami. Jednoduše řečeno jsme zde vybudovali prostor, kde je radost bydlet,“ shrnuje Tomáš Pardubický v několika větách celou výstavbu rezidenčního projektu Prosek Park.

Poslední etapa, jejíž prodej právě startuje, nabízí zájemcům celkem 104 bytů ve dvou rezidenčních domech. Jde o byty do osobního vlastnictví s dispozicemi 1+kk (32 m2) až po prostorné rodinné byty 4+kk (119 m2). Všechny byty jsou nabízeny s možností variabilního řešení vnitřního prostoru a samozřejmostí je i dostatek parkovacích stání a sklepních komor. Součástí domu jsou i plochy pro komerční využití.
 
„Kompletně jsme změnili tvář celé lokality. Dlouhodobě zanedbané místo se stalo skvělou adresou pro moderní městské bydlení. Projekt, jehož celkové náklady převýšily 2,5 mld. korun, přináší novým obyvatelům místo ideální nejen pro bydlení, ale k žití jako takovému. K setkávání se i k zábavě,“ hodnotí třináct let výstavby rezidenčního projektu Prosek Park Tomáš Pardubický, generální ředitel společnosti FINEP HOLDING.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Developerské projekty | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

читать детальнее на сайте

www.pillsbank.net/rezeptfrei/lovegra

www.imagmagnetsns.ua/magnitnyj-vinil.html
Všechna práva vyhrazena © 2018