Výstavba společenského sálu FORUM Karlín se blíží do finále

Hlavní stránka / Developerské projekty / Výstavba společenského sálu FORUM Karlín se blíží do finále

13.1.2014

Výstavba společenského sálu FORUM Karlín se blíží do finále PRAHA - FORUM Karlín je kulturní a společenský sál, který vyrůstá v Pernerově ulici v Praze 8 jako součást multifunkčního projektu Vision Park Karlín. Hrubá stavba tohoto sálu, který pojme až 2 000 sedících a 3 000 stojících diváků, je již dokončena a právě probíhá realizace interiérových instalací, gastroprovozu, sociálních zázemí a instalace riggingu. Na české kulturní scéně se tak na jaře objeví nejmodernější multifunkční sál s potřebnou kapacitou, vybavením a zázemím.

Projekt z dílny známého španělského architekta Ricarda Bofilla a pražského ateliéru AED project nabídne moderní prostory pro pořádání koncertů, konferencí, kulturních a společenských akcí ve dvou nadzemních a jednom podzemním podlaží. Stavba byla zahájena v srpnu roku 2011 a její kolaudace je naplánovaná na jaro tohoto roku.
 
FORUM Karlín bude díky flexibilnímu dělicímu systému, dvěma galeriím a prostornému foyer využitelné pro akce různých velikostí – od komorních až po velké kulturní či společenské události s několika tisíci hosty. Prostory sálu budou odhlučněny a bude zamezeno i přenosu vibrací jak do kancelářských prostor, které se nacházejí nad halou, tak i do okolí. „Pochopitelně jsme se zaměřili na výjimečnou akustickou pohodu uvnitř sálu. Vypracovali jsme akustický 3D prostorový model, který určil pro tento sál o objemu 25 tisíc metrů krychlových optimální dobu dozvuku,“ říká Tomáš Kadeřábek, vedoucí projektu.
 
Pořadatelé ocení promyšlenou logistickou obslužnost multifunkčního sálu. Projektanti navrhli parket snadno přístupný pro zásobování, a to včetně nákladních aut například s hudební aparaturou. Pro vykládku nejrůznějšího vybavení účinkujících bude sloužit speciální rampa s jednoduchým přístupem přímo do sálu. K dispozici bude nákladní výtah. Autoři projektu mysleli i na televizní přenosové vozy, pro které bude vyhrazeno parkování v prostoru mezi dvěma budovami projektu.
 
Také zázemí bude mít nejnovější technické vybavení. Kromě tří stálých barů bude například možné instalovat i další mobilní bary pro občerstvení diváků v sále i na obou galeriích, pro které budou připraveny přípojné body. Pro účinkující a produkci bude k dispozici celkem 18 místností pro šatny a kanceláře. Prostory v zázemí bude možné spojovat, a měnit tak jejich velikost dle potřeby.
 

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Developerské projekty | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Fotografie k článku

Forum-Karlin-Prague-2.jpg

Forum-Karlin-Prague-2.jpg

Forum-Karlin-Prague-1.jpg

Forum-Karlin-Prague-1.jpg

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

surrogacy

https://steroid-pharm.com

Вы можете https://www.chemtest.com.ua недорого с доставкой.
Všechna práva vyhrazena © 2018