Výstavbu projektu Quadrio zaplatí dvě silné banky

Hlavní stránka / Developerské projekty / Výstavbu projektu Quadrio zaplatí dvě silné banky

8.11.2013

Výstavbu projektu Quadrio zaplatí dvě silné banky PRAHA - Realitní a investiční skupina CPI Group se dohodla s dvojicí bank na financování rozsáhlého multifunkčního projektu Quadrio se špičkovými kancelářemi, nákupní galerií a moderními byty. Celková výše úvěru činí 2,005 miliardy korun, financujícími bankami jsou německá Helaba a česká UniCredit Bank ČR.

Quadrio se nachází v živoucím srdci historického centra Prahy 1 s výbornou dostupností i dopravní obslužností. „Obě silné banky jsou našimi velmi významnými partnery z hlediska externího financování,“ řekl Tomáš Tajer, senior specialista financování ze společnosti CPI Group. Právním garantem financování se stala Wilson & Partners, jedna z nejvýznamnějších advokátních kanceláří v České republice a na Slovensku.
 
Komplex Quadrio zahrnuje celkem šest budov tvořící při pohledu shora tvar čtyřlístku. Podzemní patra zaujímají především garáže pro 250 aut, ve dvou podzemních a dvou nadzemních patrech je umístěna nákupní galerie s obchody o ploše 8 500 metrů čtverečních. Patra pěti věží náleží špičkovým kancelářím o celkové ploše 16 400 metrů čtverečních.
 
Samostatně stojící dům je určen exkluzivnímu bydlení, prodej bytů bude zahájen na podzim tohoto roku. Generálním dodavatelem stavby, jejíž dokončení se plánuje na podzim 2014, je společnost Metrostav. Celkové náklady projektu odhaduje investor CPI Group na 3,3 miliardy korun.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Developerské projekty   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

вход в личный кабинет альпари

velotime.com.ua

https://tokyozakka.com.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018