Areál na výrobu nábytku v Novém Hrozenkově na Vsetínsku změní majitele

Hlavní stránka / Dražby, exekuce, aukce / Areál na výrobu nábytku v Novém Hrozenkově na Vsetínsku změní majitele

12.8.2013

Areál na výrobu nábytku v Novém Hrozenkově na Vsetínsku změní majitele PRAHA/NOVÝ HROZENKOV - Ožívající výroba, nové dílny a sklady. I takový může být v dohledné době obrázek nyní opuštěného areálu někdejší továrny na nábytek v Novém Hrozenkově na Vsetínsku. Změnu majitele by měla přinést veřejná dražba areálu, kterou v těchto dnech vypsala realitní společnost Naxos. A objevili se již první zájemci.

Pokud by tu nový investor začal vyrábět, znamenalo by to i nová pracovní místa v regionu. Licitovat se bude 29. srpna v Ostravě, nejnižší podání je 2 900 000 korun. „Po určité rekonstrukci by bylo možno v Novém Hrozenkově vyrábět. Mohly by tu být třeba truhlářské dílny nebo jiná drobná výroba,“ říká ředitel společnosti Naxos Ostrava Miroslav Sinér a dodává, že zdejší prostory jsou vhodné také pro skladování.
 
V areálu o rozloze více než 12 000 metrů čtverečních se vyráběl od 50. let minulého století nábytek. Továrnu uprostřed Nového Hrozenkova využívalo do roku 1991 výrobní družstvo Beskyd. Poté se tu jen měnily firmy. Tou poslední byla společnost Drevoindustria CZ, která se ocitla v insolvenci a zastavila v listopadu roku 2011 výrobu. A její dřívější areál teď čeká na nového majitele. 

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Dražby, exekuce, aukce | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

https://kompozit.ua

www.shtory.ua

подробнее
Všechna práva vyhrazena © 2018