Lázně Chrastava na Liberecku budou mít nového majitele

Hlavní stránka / Dražby, exekuce, aukce / Lázně Chrastava na Liberecku budou mít nového majitele

5.4.2016

Lázně Chrastava na Liberecku budou mít nového majitele Rozsáhlý areál termálních lázní v Chrastavě na Liberecku se v pražské aukční síni Sacre Coeur prodal v opakované dražbě za 30,4 milionu korun včetně DPH. Nejnižší podání bylo 25 milionů Kč bez DPH. Novým vlastníkem se po doplacení ceny stane český investor, který v lokalitě Liberecka dlouhodobě investuje. Dobrovolnou dražbu realizovala společnost Naxos, jež patří k předním českým dražebníkům. Ve stejný den se také vydražil areál bývalé betonárky v Chabařovicích na Ústecku za 4,3 milionu korun.

„Dopadlo to přesně tak, jak jsme předpokládali. O lázně Chrastava dnes licitovali čtyři účastníci. Cena za areál byla atraktivní,“ uvádí obchodní ředitel společnosti Naxos Libor Nevšímal.  Důvodem dražby více než pětihektarového areálu lázní Chrastava byla insolvence původního majitele, společnosti Dům Pohody. Dokončená část projektu v Chrastavě – termální lázně s relaxačním centrem se otevřela v prosinci 2012. Další část, mimo jiné sportovní halu a dětský bazén, se už ale vystavět nepodařilo.
 
Úspěšně se vydražil stejně jako několik rodinných domů i chabařovický areál o rozloze více než 17 tisíc metrů čtverečních, který se nachází, nedaleko centra Ústí nad Labem. Původně sloužil jako betonárka. Je v něm devět budov pro výrobu, skladování, administrativu a také stravování. Podle územního plánu je na jeho pozemcích možné stavět další výrobní zařízení.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Dražby, exekuce, aukce | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

рынок ценных бумаг в россии

www.agroxy.com

ソース
Všechna práva vyhrazena © 2018