Mladá Boleslav nabízí k prodeji další pozemky

Hlavní stránka / Dražby, exekuce, aukce / Mladá Boleslav nabízí k prodeji další pozemky

14.10.2016

Mladá Boleslav nabízí k prodeji další pozemky Středočeská Mladá Boleslav má k dispozici více než 33 tisíc metrů čtverečních pozemků pro výstavbu výrobních hal, skladů nebo obchodních ploch. Výběrové řízení na jejich prodej vyhlásila v těchto dnech společnost Naxos, která se zabývá prodeji větších komerčních nemovitostí. Minimální kupní cena je 50 244 000 korun, první kolo výběrového řízení končí 4 listopadu.

Pozemek se nachází na strategickém místě – blízko centra, dálnice D10 i výpadovky na Jičín. Jeho prodej a rozšíření mladoboleslavské průmyslové zóny tak přinese i nová pracovní místa. Poptávka po průmyslových prostorách je teď v Česku velká a Středočeský kraj, především Mladoboleslavsko, přitahuje tuzemské i nadnárodní developerské společnosti. „Vzhledem k vysoké poptávce po takových pozemcích očekáváme velký zájem,“ říká ředitel Naxosu Jan Sachr.
 
„Pozemek je vhodný pro výrobní společnosti spojené s mladoboleslavskou automobilkou, ale třeba také pro investory, kteří se zabývají výstavbou skladových a výrobních hal a dále je pronajímají. Na pozemku, který přes cestu sousedí s komerční zónou, kde sídlí přední světové značky, může také vyrůst velkosklad. A lidé, kteří budou v nových objektech pracovat, to sem budou mít blízko z centra Mladé Boleslavi,“ dodává Sachr.
 
 
Podle Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí se v minulém roce v České republice dokončilo 566 tisíc metrů čtverečních nových skladových a průmyslových prostor, tedy nejvíce od počátku světové ekonomické krize v roce 2007. Celková plocha těchto prostor je v tuzemsku kolem 5,69 milionů metrů čtverečních.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Dražby, exekuce, aukce | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

www.lkredit.com.ua

gas-energy.com.ua

https://www.biceps-ua.com/
Všechna práva vyhrazena © 2018