Moravskoslezský kraj prodal ve veřejné dražbě areál školy ve Frenštátu pod Radhoštěm

Hlavní stránka / Dražby, exekuce, aukce / Moravskoslezský kraj prodal ve veřejné dražbě areál školy ve Frenštátu pod Radhoštěm

22.1.2016

Moravskoslezský kraj prodal ve veřejné dražbě areál školy ve Frenštátu pod Radhoštěm Prodejem nemovitosti skončila veřejná dražba školského areálu ve Frenštátě pod Radhoštěm z majetku Moravskoslezského kraje. Budova gymnázia a střední průmyslové školy se vydražila za 5,85 milionu korun. Novým vlastníkem někdejšího školského areálu se po doplacení ceny stanou investoři ze severu Moravy. Dobrovolnou dražbu realizovala společnost Naxos, jeden z největších dražebníků v zemi.

Ta již pro kraj prodala nemovitosti za téměř 25 milionů korun. Jejich spolupráce bude pokračovat do roku 2018. Moravskoslezský kraj loni v listopadu prodal v dražbách prostřednictvím Naxosu  multifunkční budovu Střední školy technické a dopravní v Ostravě-Kunčicích za deset a půl milionu korun. A současně se vydražil také areál s roubenými chalupami v Morávce v Beskydech, kde se dříve rekreovali zaměstnanci letišť, za 4 650 000 korun. „Spolupráce s krajem bude pokračovat až do roku 2018. Během ní se budou dražit většinou školní budovy, zařízení a areály, administrativní budovy, pozemky a další nemovitosti,“ dodal šéf ostravského Naxosu Miroslav Sinér.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Dražby, exekuce, aukce | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

別れさせ屋 read more
top metal coolers reviews
Všechna práva vyhrazena © 2018