Automatický parkovací systém v centru Prahy zve na prohlídku

Hlavní stránka / Facility management / Automatický parkovací systém v centru Prahy zve na prohlídku

1.2.2015

Automatický parkovací systém v centru Prahy zve na prohlídku PRAHA - Multifunkční budova Na Příkopě 14 přímo v centru Prahy zve všechny zájemce na den otevřených dveří unikátního automatického parkovacího systému (APS). Ten bude probíhat 5. Února 2015 od 8:00 do 19:00 hod a všem zájemcům bude umožněno bezplatné vyzkoušení zaparkování svým vozidlem a zodpovězeny případné technické dotazy.

Mezi největší výhody APS patří zejména bezpečnost (parkoviště/sklad vozidel není přístupný nepovolaným osobám, auto nemůže být ukradeno či vykradeno), velmi krátký čas nutný pro zaparkování i vyparkování vozidla v porovnání se standardními podzemními garážemi v centru města a možnost dobíjení elektromobilů během parkování. Parkoviště je určeno pro vozidla o maximálních rozměrech:  šířka 2,3 metru, délka 5,3 metru a výška až dva metry, maximální hmotnost vozidel je pak 3100 kilogramů.

Budova s APS stojí na jedné z nejznámějších obchodních tříd Prahy – u křižovatky ulic Panská a Na Příkopě v pražské památkové rezervaci. Na osmi podlažích s celkovou rozlohou zhruba 17 tisíc metrů čtverečních nabízí v nižších patrech exkluzivní obchodní plochy a v horních patrech kancelářské prostory třídy A. Rekonstrukce byla provedená společnostmi IMMOFINANZ Group a LORDSHIP a. s.
 
První významný nájemce kanceláří, globální právnická firma White & Case, obsadila v květnu 2014 horní patra, jež nabízejí prvotřídní prostory na ploše téměř 3500 metrů čtverečních. Projekt získal v minulém roce certifikát LEED Gold od Americké rady pro šetrné budovy (USGBC®) a stal se vítězem kategorie rekonstruované kanceláře v soutěži Best o Realty 2014.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Facility management | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Fotografie k článku

automatický parkovací systém

automatický parkovací systém

automatický parkovací systém

automatický parkovací systém

Diskuse

APS Zakaznik 8.2.2015 23:40

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

здесь

подробнее

Наш авторитетный портал , он рассказывает про битумная черепица купить www.eurobud.com.ua/
Všechna práva vyhrazena © 2018