Linde Material Handling představila novou generaci paletových vozíků s obsluhou na vozíku

Hlavní stránka / Facility management / Linde Material Handling představila novou generaci paletových vozíků s obsluhou na vozíku

10.4.2017

Linde Material Handling představila novou generaci paletových vozíků s obsluhou na vozíku Společnost Linde Material Handling, přední evropský dodavatel manipulační techniky a skladových řešení, uvedla na trh nové nízkozdvižné paletové vozíky Linde T14 S, T20 S / SF a T25 S / SF s obsluhou na vozíku, s rozsahem nosnosti od 1,4 do 2,5 tuny. Nová generace paletových vozíků nabízí výrazně lepší komfort obsluhy, užší podvozek a celou řadu dalších funkcí, které zajistí ještě vyšší výkon a nižší spotřebu energie. Díky svému kompaktnímu designu snadněji manévrují na ložných plochách nákladních aut nebo při blokovém ukládání palet ve skladech.

Paletové nízkozdvižné vozíky se stojícím řidičem a s opěrkou pro řidiče, odborníky označované „s obsluhou na vozíku“, jsou nepostradatelnými pomocníky ve vnitřní dopravě, při interních manipulačních činnostech nebo při nakládání a vykládání nákladních aut. Společnost Linde MH tak představila první z řady nových produktů v této kategorii. Tím se otevírá ještě širší škála možných aplikací a potenciál pro vyšší produktivitu operátorů.
 
Značka Linde Material Handling nyní nabízí nové série s výrazně vyšším komfortem pro obsluhu, užším podvozkem a řadou doplňkových funkcí. Kromě toho je dosavadní sortiment doplněn o další modelové varianty. Vozíky Linde T14 S, T20 S / SF a T25 S / SF s obsluhou na vozíku v rozsahu nosnosti od 1,4 do 2,5 tuny a dvojité vysokozdvižné vozíky Linde D12 S a D12 SF s obsluhou na vozíku, nosností 1,2 tuny a výškou zdvihu 2 124 mm jsou prvními modely, které byly představeny, a další modely těchto nových sérií budou následovat v příštích měsících.
 
Sortiment nízkozdvižných paletových vozíků s obsluhou na vozíku byl rozšířen o menší model s nosností 1,4 tuny a větší s nosností 2,5 tuny, které doplnily stávající model s nosností 2 tuny. S výjimkou nejmenšího modelu Linde T14 S jsou nízkozdvižné paletové vozíky, stejně jako dvojité vysokozdvižné vozíky, nabízeny s možností výběru ze dvou různých jízdních konceptů. U verze „S“ je pozice řidiče umístěna pod úhlem 90° ke směru jízdy, což zaručuje dobrý výhled v obou jízdních směrech a do okolí vozíku. Současně mu zvýšené a polstrované boční opěradlo poskytuje pohodlnou oporu. U verze „SF“ stojí řidič čelně ke směru jízdy a má zvláště dobrý výhled na náklad před sebou.
 
Speciální ergonomickou výhodou všech nových modelů je prostor pro řidiče, který je celý odpružený a je zcela izolován od rázů z podvozku. Tato unikátní výhoda výrazně snižuje kmity a vibrace působící na řidiče. Navíc do značné míry kompenzuje vliv nerovností podlahy. Spolu s polstrovanou opěrkou zad, poskytuje tato vysoce komfortní pracovní stanice účinnou ochranu proti onemocnění pohybového aparátu.
 
Produktivita je dalším významným přínosem této nové generace vozíků. Modely jsou vybaveny AC elektromotorem o výkonu 3 kW, verze s nosností 1,4 tuny dosáhne rychlosti 8 nebo až 10 km/h, s nákladem / bez nákladu, a verze s nosností 2,0 a 2,5 tuny dosáhnou rychlosti 10 nebo 12 km/h, s nákladem / bez nákladu. Všechny zvládají stoupání až 15 procent, a to i naložené. Vozíky jsou tak ideální pro intenzivní nakládku nákladních automobilů a přepravu zboží na delší vzdálenosti. Při pojezdu se rychlost jízdy v zatáčkách automaticky snižuje v závislosti na úhlu řízení – chrání tak obsluhu před chybou během ovládání. Kromě standardního nastavení výkonu pojezdu je druhou možností úspornější režim Eco. V závislosti na aplikaci umožňuje úsporu energie ve výši až 12 procent, čehož lze dosáhnout, pokud není prioritní kapacita nakládky.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Facility management | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

Раскрутка продвижение сайтов детальнее на сайте.
вложить деньги в золото

here www.best-cooler.reviews
Všechna práva vyhrazena © 2018