OKIN BPS získal ocenění ABSL Diamond Award

Hlavní stránka / Facility management / OKIN BPS získal ocenění ABSL Diamond Award

22.10.2016

OKIN BPS získal ocenění ABSL Diamond Award Projekt Cloud společnosti OKIN BPS byl oceněn na výroční konferenci Association of Business Service Leaders 2016, která se v Praze konala 17. a 18. října. Nominaci získal také projekt Migrations. Do soutěže o ceny výroční konference Association of Business Service Leaders (ABSL) se zapojilo celkem 28 společností, z nichž 14 bylo nominovaných na ocenění.

OKIN BPS přihlásil dva ze svých projektů – Migrations v kategorii Business Excellence a Cloud v kategorii Business Innovation. Oba projekty se dostaly mezi nominované, projekt Cloud nominaci proměnil v ocenění. Projekt Cloud patří k novým projektům, které společnost začala nabízet od roku 2015. Od konce roku 2014 budovala od základu tým, jehož součástí je aktuálně již 150 odborníků.
 
 
Se správou 27 tisíc fyzických serverů se projekt řadí k největším cloudům ve střední a východní Evropě. „Projekt vznikl především díky potřebě být flexibilnějším partnerem našich klientů a vytvořit centrum mimo tradiční a doposud funkční lokaci pro zajištění Business Continuity,” komentuje projekt Vojtěch Grygera, Cloud Department Manager. Na výroční konferenci ABSL se každoročně scházejí zástupci oboru podnikových služeb, vlády, zahraničních investorů a odborníků na moderní technologie i lidské zdroje.
 
Divize OKIN Business Process Services (OKIN BPS) se během svojí více než desetileté existence zařadila mezi nejvýznamnější, a současně nejrychleji rostoucí, české globálně působící service providery. OKIN BPS poskytuje komplexní služby v oblasti dodávky podnikových procesů. Jedná se zejména o podporu obchodní sítě, tvorbu návrhů technických řešení a cenových nabídek, kompletní řízení projektů a realizace dodávky služeb, řízení třetích stran, zajišťování technické podpory a dohledu, vícejazyčnou zákaznickou podporu a další nové služby v oblastech, jako je Cloud a Security. 

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Facility management | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

gazon.net.ua

www.eurobud.com.ua

www.velotime.com.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018