OKIN Group a Perdoo inovují řízení výkonnosti a lidských zdrojů

Hlavní stránka / Facility management / OKIN Group a Perdoo inovují řízení výkonnosti a lidských zdrojů

11.1.2016

OKIN Group a Perdoo inovují řízení výkonnosti a lidských zdrojů Společnost OKIN Group, a.s. zavádí úspěšně do provozu aplikaci Perdoo, která zaměstnancům společnosti umožní řízení cílů podle metodiky Objectives and Key Results (OKR). Systém byl původně vyvinut ve společnosti Intel Inc. a následně přejat předními světovými společnostmi, jako je Google nebo LinkedIn.

OKIN Group, a.s. podepsala dlouhodobý kontrakt s německou společností Perdoo GmbH na využití cloudové aplikace Perdoo. Ta slouží k zadávání, sledování a vyhodnocování firemních cílů a měřitelných výstupů v reálném čase. „Při výběru partnera jsme zvolili Perdoo, protože se nám líbí jednoduchost aplikace a schopnost rychle reagovat na naše potřeby při implementaci OKR systému řízení v OKIN Group. Rychle pochopili, jak naše organizace funguje. Výhodou aplikace Perdoo je také to, že je lokalizována do češtiny,“ říká Tomáš Kolman, Digital Guru ve společnosti OKIN.
 
„Systém OKR nabývá na popularitě a naším cílem je pomáhat ambiciózním firmám při jeho implementaci. Původně byl vytvořen ve společnosti Intel Inc. ve Spojených Státech, ale rychle se rozšířil do předních světových firem,“ dodává Steven Cranston, VP Global Enterprise Sales z Perdoo. Perdoo GmbH poskytuje firmám SaaS (Software-as-a-Service) řešení pro oblast řízení lidských zdrojů, firemních cílů a výkonnosti. Aplikace Perdoo je navržena jako flexibilní, multiplatformní řešení pro společnosti, které přecházejí na metodiku OKR. Perdoo sídlí v německém Berlíně.
 
OKIN GROUP, a.s. je předním dodavatelem efektivních řešení na míru pro podniky v Evropě i ve světě a v současnosti má téměř tři tisíce zaměstnanců. Na českém trhu působí od roku 1993. Skupina OKIN zastřešuje dvě značky: OKIN Business Process Services, poskytující komplexní služby v oblasti dodávky podnikových procesů a OKIN FACILITY, který se specializuje na poskytování integrovaného facility managementu. V roce 2015 také proběhla akvizice startupu Datlowe, který se zabývá automatizací a koncepty využívající prvků umělé inteligence včetně strojového učení s cílem skokového zvyšování produktivity a efektivity procesů.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Facility management | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

Велосипеды киев https://velotime.com.ua
Кроссовый велосипед https://velotime.com.ua
https://pillsbank.net
Všechna práva vyhrazena © 2018