OKIN GROUP má od března novou správní radu

Hlavní stránka / Facility management / OKIN GROUP má od března novou správní radu

3.3.2014

OKIN GROUP má od března novou správní radu PRAHA - Společnost OKIN GROUP, zastřešující značky OKIN BPO a OKIN FACILITY, ustanovila novou správní radu, která od 1. března 2014 nahradila původní představenstvo a dozorčí radu. „Na trhu vidíme obrovské příležitosti pro dynamický růst. Cílem zřízení nové správní rady je příprava na další rozvoj podnikání OKIN GROUP,“ říká její předseda Michal Jelínek.

Správní rada ve složení Michal Jelínek (předseda, statutární ředitel, majitel), Mirko Kalous (místopředseda odpovědný za strategický rozvoj), Radomír Sabela (člen odpovědný za řízení divize BPO) a Marek Tietze (člen odpovědný za finanční řízení a řízení podpůrných služeb) se bude zabývat rozvojem OKIN GROUP nejen v regionu střední a východní Evropy, ale i na dalších trzích. Důležitým úkolem rady bude dohled nad efektivním řízením obou značek, OKIN BPO a OKIN FACILITY i jednotlivých zakázek.
 
„Naše firma neustále roste, a to jak v České republice, tak i v zahraničí. Protože chceme i nadále poskytovat kvalitní a cenově konkurenceschopné služby, bylo potřeba posílit tým OKIN GROUP. Věříme, že letošní rok bude pro naše podnikání přinejmenším tak úspěšný jako ten loňský,“ dodává Michal Jelínek. 

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Facility management | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

https://gazon.net.ua

http://surrogacycmc.com/

Этот классный веб сайт со статьями про отдых в Шри Ланке читать дальше
Všechna práva vyhrazena © 2018