OKIN Group se rozdělila na samostatné společnosti OKIN BPS a OKIN FACILITY

Hlavní stránka / Facility management / OKIN Group se rozdělila na samostatné společnosti OKIN BPS a OKIN FACILITY

20.1.2017

OKIN Group se rozdělila na samostatné společnosti OKIN BPS a OKIN FACILITY Na počátku letošního roku se společnost OKIN Group rozdělila na dvě samostatné firmy – OKIN BPS a OKIN FACILITY. Dřívější divize BPS zůstává ve společnosti OKIN Group, a.s., která se od ledna přejmenovala na OKIN BPS, a.s. Divize FACILITY Management, včetně dceřiných společností, byla vyčleněna do nové společnosti OKIN FACILITY, a.s..

„Doposud fungovaly obě divize samostatně, ale pod zastřešující hlavičkou skupiny OKIN Group. Tento model v minulosti přinášel řadu výhod, zejména stabilitu a zázemí silného celku, který umožňoval trvalý rozvoj. Rozdílnost byznysů obou divizí si však vyžádala rozlišení obchodních značek. Rovněž podpůrné procesy jsou v mnoha případech rozdílné. Jsem přesvědčen, že rozdělení byznysů do samostatných společností bude tím správným motorem pro jejich další rozvoj,“ řekl majitel společnosti OKIN Group Michal Jelínek.
 
 
Ve vlastnické ani organizační struktuře se nic nezměnilo.  Pro zaměstnance a obchodní partnery OKIN Group se nic nemění a práce v obou společnostech bude nadále pokračovat se stávajícími zaměstnaneckými týmy. OKIN BPS i OKIN FACILITY očekávají v roce 2017 opět růst byznysu a navýšení počtu zaměstnanců o dalších 300 pracovníků.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Facility management | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

https://onlyyou.od.ua

вывоз мусора

詳細はこちら
Všechna práva vyhrazena © 2018