Skupina SSI Group expanduje na trhu správy realit s novou divizí profesionálního úklidu

Hlavní stránka / Facility management / Skupina SSI Group expanduje na trhu správy realit s novou divizí profesionálního úklidu

13.11.2016

Skupina SSI Group expanduje na trhu správy realit s novou divizí profesionálního úklidu Stoupající poptávka po profesionálních úklidových službách napříč typologií budov a provozů stojí za rozšířením služeb skupiny SSI Group o dceřinou společnost SSI Cleaning s.r.o. Nová společnost bude působit jak v rámci holdingu, který patří k největším poskytovatelům integrovaného facility managementu, tak samostatně.

„Úklid je nedílnou součástí našeho servisu. Ten nám do teď na očekávané úrovni chyběl, přitom poptávka po této službě byla a je značná," vysvětluje myšlenkový proces Jan Vodrážka, majitel SSI Group. „Založení profesionální divize tak bylo nezbytným krokem pro to, abychom mohli poskytovat komplexní dodávky klientům. Na jejím rozvoji jsme pracovali několik měsíců a výsledkem je SSI Cleaning s.r.o,“ doplnil.
 
Nová divize se zaměřuje na velké objekty z oblasti kancelářských budov, obchodních center i výrobních a skladových areálů. Pokrývá všechny dimenze úklidu, včetně technologií, ekologických čisticích prostředků a podobně. Nabízí také venkovní úklidy, mimořádné úklidy, mytí fasád a velkých skleněných ploch.
 
V květnu tohoto roku došlo spojením společností Special Service International (SSI) a Czech facility (Cf) ke vzniku nového subjektu pod názvem SSI Group. Portfolio SSI Group tak dnes čítá přes 350 komerčních objektů v České republice i na Slovensku, které spravuje více než 2000 zaměstnanců.
Vznik SSI Group bezprostředně souvisí i s vývojem poptávky na trhu. Vlastníci či property manažeři komerčních budov obvykle požadují jednoho partnera pro zajištění veškerých služeb potřebných pro perfektní chod nemovitosti - údržbu, ostrahu i úklid. Jako další logický krok se tedy nabídlo založení samostatné divize se zaměřením na úklidové služby.
 
Divizí SSI Cleaning s.r.o. však vývoj SSI Group nekončí. Změnou prošla i celková identita holdingu, včetně grafického konceptu tak, aby odpovídala moderním požadavkům a zároveň navazovala na 26-letou historii společnosti. V rámci IFM se také formuje technická sekce, stojící na dvou základních pilířích IT vývoje a bezpečnostních technologií. „Náš cíl je jednoznačný - stát se lídrem v dodávce slaboproudých bezpečnostních technologií na trhu," líčí další plány Jiří Drbohlav, výkonný ředitel SSI Group, a dodává: „K prvním krokům patří průnik do oblasti rezidencí a násobné navýšení připojení na náš certifikovaný pult centrální ochrany."
 
V rámci dlouhodobé vize chce být společnost SSI Group vnímána jako jeden z nejsilnějších hráčů v oblasti integrovaného facility managementu, který nabízí flexibilní a kreativní řešení s pestrou škálou doplňkových produktů. Klade důraz na transparentní motivaci vlastních zaměstnanců a do budoucna si stanovuje významné cíle v oblasti zahraniční expanze.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Facility management | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

progressive.ua

депозит физ лиц в киеве

here best-cooler.reviews
Všechna práva vyhrazena © 2018