Společnost CBRE spravuje dvě nová obchodní centra developera DANDREET

Hlavní stránka / Facility management / Společnost CBRE spravuje dvě nová obchodní centra developera DANDREET

11.3.2013

Společnost CBRE spravuje dvě nová obchodní centra developera DANDREET PRAHA - O dvě obchodní centra, olomouckou Galerii Šantovku a Galerii Teplice, s celkovou rozlohou 68 tisíc metrů čtverečních pronajímatelné plochy se rozšíří portfolio poradenské společnosti CBRE. Aktuálně má CBRE ve správě 16 obchodních center, čtyři retail parky a pět kancelářských budov po celé České republice, v celkové výměře 470 tisíc metrů čtverečních pronajímatelné plochy.

Společnost Dandreet a CBRE uzavřely smlouvu o výkonu správy na dvě nová obchodní centra, Galerii Šantovku a Galerii Teplice. „Věříme, že naše dlouholeté zkušenosti v oblasti property a asset managementu obchodních center přispějí k jejich úspěšnému fungování“, hodnotí novou spolupráci Pavel Klimeš, Senior Director CBRE Property and Asset Management ČR. Podle jeho slov se jedná o první spolupráci CBRE se společností DANDREET.
 
„Získání mandátu pro řízení těchto dvou nových obchodních center potvrzuje naše postavení na trhu správy obchodních center v České republice,“ dodal Joern Elkjaer-Holm, Managing Director, CBRE Property and Asset Management CEEO. Olomoucká Galerie Šantovka se otevře letos na podzim, Galerie Teplice na jaře roku 2014.
 
„CBRE považujeme za jednoho z nejkvalitnějších a nejzkušenějších property manažerů na trhu. Jsme přesvědčeni, že se oba naše projekty s přispěním profesionálních služeb této společnosti stanou jednoznačnými regionálními jedničkami“ hodnotí novou spolupráci Luděk Schmidt, generální ředitel developerské společnosti DANDREET.
 
Nákupní Galerie Šantovka vyrůstá v blízkosti historického centra města. Nabídne více než 46 tisíc metrů čtverečních pronajímatelných ploch s přibližně 180 obchodními jednotkami a 1000 parkovacími místy. Galerie Teplice vyroste přímo na centrálním náměstí Svobody. Po jejím otevření tak lázeňské město Teplice získá moderní nákupní galerii v centru města s 22 tisíci metry čtverečními pronajímatelných ploch na třech podlažích. 

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Facility management | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Fotografie k článku

Galerie-Santovka.jpg

Galerie-Santovka.jpg

Galerie-Teplice.jpg

Galerie-Teplice.jpg

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

там iwashka.com.ua

на сайте velotime.com.ua

ここで読みます
Všechna práva vyhrazena © 2018