TECHO představilo nový showroom, chce být víc než jen výrobcem nábytku

Hlavní stránka / Facility management / TECHO představilo nový showroom, chce být víc než jen výrobcem nábytku

4.1.2015

TECHO představilo nový showroom, chce být víc než jen výrobcem nábytku PRAHA - Společnost TECHO, výrobce a dodavatel kancelářského nábytku a interiérů, představila nový showroom, který je součástí hlavní budovy v hostivařském areálu, kde TECHO sídlí. Jeho nová koncepce a řešení vznikly ve spolupráci s architektem Petrem Kolářem z architektonického ateliéru ADR. „Trh s kancelářským nábytkem se neustále vyvíjí. Dnes již nestačí jen vyrábět jednotlivé kusy, ale je potřeba navrhnout klientovi celkové řešení interiéru na míru, aby odráželo image firmy a aby se lidé v takto vytvořeném prostředí cítili inspirativně a příjemně. Od počátku bylo naším záměrem prezentovat se jinak než konkurence a nový showroom je toho důkazem,“ říká generální ředitel společnosti TECHO Jiří Kejval.

Podle jeho slov bylo hlavním záměrem představit TECHO jako firmu s moderním přístupem, která se nebojí odvážných a hravých realizací a využívá moderní technologie. „Dlouhodobá spolupráce se špičkovými designéry, mezi které patří světově uznávaný Petr Kolář, nám umožňuje uspět i mezi konkurenty v zahraničí,“ pokračuje Jiří Kejval.

Rekonstrukce trvala dva měsíce a zahrnovala celkovou přestavbu původního prostoru podle zcela nové koncepce. Společnost TECHO se rozhodla podpořit svou filozofii individuálního přístupu ke klientovi a v novém showroomu předvádí jednotlivé části, které jsou navrženy v naprosto odlišných designech a zároveň tvoří průřez významných realizací, na kterých se TECHO podílelo.
 
Vznikla tak řada oddělených prostor, které evokují určitou atmosféru, např. Emotion, Function, Paradise, Jungle, Nature či Freedom. Součástí je také pódium s velkoplošnou obrazovkou, které slouží k přednáškám a prezentacím, knihovna, akustický phone box pro nerušené vyřízení telefonního hovoru či pro odreagování funkční lezecká stěna, kulečník, šipky a skluzavky z prvního patra do přízemí.
 
„Při návrhu koncepce showroomu jsme vycházeli z myšlenky nejen prezentovat rozličné produkty TECHO, ale také vytvořit živé aktivní místo pro setkávání, které vyvolává pozitivní emoce a inspiraci. Chtěli jsme ukázat, že vytvoření netradičního a atraktivního interiéru není otázkou peněz, ale že umíme naplnit potřeby klientů chytrými a kreativními řešeními,“ dodává Petr Kolář, architekt architektonického ateliéru ADR.
 
TECHO, a.s., patří k předním evropským výrobcům a dodavatelům kancelářského nábytku a je jednou z největších společností v České republice, která poskytuje komplexní služby v oblasti výstavby komerčních interiérů na klíč (tzv. fit-out řešení) pro celou řadu nadnárodních i lokálních firem v Evropě a na Blízkém východě. Společnost je od roku 2008 součástí nizozemské skupiny Royal Ahrend NV, která patří mezi tři největší výrobce kancelářského nábytku v Evropě. Klientelu společnosti tvoří významné bankovní domy, finanční ústavy, mezinárodní společnosti, vládní organizace a veřejné instituce.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Facility management | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Fotografie k článku

Jiří Kejval a Petr Kolář v novém showroomu společnosti TECHO

Jiří Kejval a Petr Kolář v novém showroomu společnosti TECHO

Jiří Kejval a Petr Kolář v novém showroomu společnosti TECHO

Jiří Kejval a Petr Kolář v novém showroomu společnosti TECHO

nový showroom společnosti TECHO

nový showroom společnosti TECHO

nový showroom společnosti TECHO

nový showroom společnosti TECHO

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

代理母出産 料金

https://progressive.ua

arbud-prom.com.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018