Chytrý Honza vyrostl do pozice finanční jedničky na internetu

Hlavní stránka / Financování nemovitostí / Chytrý Honza vyrostl do pozice finanční jedničky na internetu

17.3.2013

Chytrý Honza vyrostl do pozice finanční jedničky na internetu PRAHA – Portál Chytrý Honza představil u příležitosti otevření nových kanceláří na pražském Chodově své meziroční výsledky, kde oznámil, že se v roce 2012 stal největším českým finančním online-supermarketem a zároveň si ukousl 37 procent z celého hypotečního trhu. Řešení bankovních, pojišťovacích a dalších finančních produktů online se tak podle chytryhonza.cz stává jasným trendem pro příštích několik let.

Za rok 2012 zpracoval Chytrý Honza téměř 170 tisíc unikátních poptávek, to znamená meziroční nárůst o 212 procent a zároveň překročení významné hranice 20 tisíc reálně obsloužených zákazníků měsíčně. Chytrý Honza také v minulém roce zpracoval 37 200 hypotečních poptávek, čímž pokryl 37 procent celého trhu.
 
„Z našich statistik vyplývá, že Češi si stále více zvykají řešit své finanční záležitosti online, místo aby osobně chodili do peněžních ústavů nebo využívali služeb poradců. Služba, kterou na portálu Chytrý Honza dostanou, se zákazníkům vyplatí hned třikrát. Ušetří nejen čas, ale i peníze, protože si pohodlně online srovnají všechny dostupné produkty a služby. Online srovnávač je navíc na rozdíl od jednotlivých bank a poradců vždy objektivní,“ říká Jiří Paták, výkonný ředitel chytryhonza.cz.       
 
Spolu s nárůstem poptávek (o 212 %) se prudce zvýšila i celková návštěvnost portálu Chytrý Honza (o 72 %). V roce 2013 očekává společnost opět podobně silný růst v obou kategoriích. Důvodem je nejen rozvoj Chytrého Honzy, ale také celkový vývoj trhu s finančními službami, který se podle odborných studií bude i nadále přesouvat na internet. „Do roku 2015 se předpokládáme růst online trhu na 45 procent oproti loňským sedmi procentům,“ doplnil Jiří Paták.
 
Rychlému rozvoji společnosti se přizpůsobily i nové webové stránky, které nyní poskytují větší uživatelský komfort a jsou přehlednější. Novinkou roku 2012 bylo rovněž spuštění online investic. Nejpopulárnějšími produkty byly v loňském roce hypotéka, spoření na penzi a životní pojištění.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Financování nemovitostí | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

http://ka4alka.com.ua

www.topobzor.info/tag/samsung/

https://topobzor.info
Všechna práva vyhrazena © 2018