ČSOB zvýhodňuje úvěry pro bytová družstva a SVJ

Hlavní stránka / Financování nemovitostí / ČSOB zvýhodňuje úvěry pro bytová družstva a SVJ

16.4.2012

 ČSOB zvýhodňuje úvěry pro bytová družstva a SVJ PRAHA - Stát v tomto roce nebude dotacemi podporovat rekonstrukce bytových domů, a proto se ČSOB rozhodla bytovým družstvům a společenstvím vlastníků jednotek vyjít vstříc. Od dubna poskytuje všechny úvěrové produkty bez poplatku za poskytnutí úvěru a bez požadavku na vlastní zdroje žadatele. Tato výhodná nabídka bude platit pro úvěry se smlouvou podepsanou mezi dubnem a prosincem letošního roku.

„Věříme, že nulový poplatek, výhodná úroková sazba, která se nachází pod 4 % p.a., a možnost příspěvku z ČSOB Programu energetických úspor klienty zaujmou a rozhodnou se opravy a rekonstrukce svých bytových domů uskutečnit v tomto roce. Díky výhodným nabídkám se nám rozšiřují možnosti realizování nových obchodů a zvyšuje se počet našich klientů,“ komentuje výhodné úvěry Martin Eyberger, výkonný manažer segmentu Podnikatelé a firmy ČSOB.
 
Úvěr od ČSOB má ovšem mnoho dalších výhod. Kromě toho, že za poskytnutí úvěru klient nic nezaplatí, banka mu navíc může formou příspěvku vrátit 1 % z výše čerpaného úvěru na jeho účet, pokud investice prokazatelně přinese úsporu energie. To je umožněno díky ČSOB Programu energetických úspor, ze kterého jsou příspěvky vypláceny. O příspěvek nemohou zažádat stávající klienti nebo v případě, že se jedná o refinancování již poskytnutého úvěru.
 
Členové bytových družstev a společenství vlastníků jednotek by podle odborníků s rekonstrukcemi neměli dlouho čekat. „V nejbližší době se jim dotací od státu zřejmě nedostane, ceny tepla se zvyšují a díky nízké úrokové sazbě je v současnosti ideální doba ke sjednání výhodného úvěru potřebného k rekonstrukci. Kromě toho se příští rok očekává další zvýšení DPH,“ doplňuje Martin Eyberger.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Financování nemovitostí   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

www.majbutne.com.ua

у нас iwashka.com.ua

посмотреть
Všechna práva vyhrazena © 2018