Hypotéka LBBW Bank CZ již za 2,29 % p.a.

Hlavní stránka / Financování nemovitostí / Hypotéka LBBW Bank CZ již za 2,29 % p.a.

21.2.2013

Hypotéka LBBW Bank CZ již za 2,29 % p.a. PRAHA - LBBW Bank CZ nabízí hypotéky s velmi nízkou úrokovou sazbou 2,29 % p.a. Sazba platí jak pro nové hypotéky, tak pro refinancovaní stávajících hypoték. Navíc, pokud klient zažádá do konce března o hypotéku přes speciální nové stránky www.lepsihypo.cz, získá bonus až 5 400 Kč.

Klienti mohou využít výhodné sazby 2,29 % p.a. u hypoték s plovoucí sazbou a navíc mohou v rámci kampaně banky na podporu hypoték získat další zajímavé finanční bonusy. LBBW Bank CZ totiž pro snazší orientaci připravila novou webovou stránku www.lepsihypo.cz o tom, jak postupovat při refinancování či při výběru nové hypotéky. Pokud klient zažádá o hypotéku přes tuto stránku do konce března, bude moci využít finanční bonus ve výši až 5 400 Kč. 
 
Refinancováním hypotéky u LBBW Bank CZ se sníží měsíční splátky, do nového úvěru lze spojit více stávajících úvěrů, např. hypotéku a úvěr ze stavebního spoření. Tím dojde ke snížení poplatků a zaplacených úroků. Banka poskytuje hypoteční úvěr na refinancování zdarma. Navíc při dosavadní bezproblémové historii splácení není třeba dokládat příjmy.
 

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Financování nemovitostí | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

ремонтные работы

topobzor.info
Všechna práva vyhrazena © 2018