Hypotéka od Crestylu je s nejnižším úrokem na trhu

Hlavní stránka / Financování nemovitostí / Hypotéka od Crestylu je s nejnižším úrokem na trhu

5.10.2012

Hypotéka od Crestylu je s nejnižším úrokem na trhu PRAHA - Developerská skupina Crestyl přichází s novým způsobem, jak klientům usnadnit pořízení vlastního bydlení. Přináší zájemcům o bydlení exkluzivní Dotovanou hypotéku Crestyl s úrokem pouhých 1,99 procenta, což je nejnižší úroková sazba, kterou je možné na českém trhu získat. Klienti skupiny Crestyl tak mohou každý měsíc ušetřit tisíce korun. Dotovanou hypotéku je možné využít na jakýkoliv byt či pozemek z nabídky skupiny Crestyl.

„Dotovaná hypotéka je na našem trhu zcela ojedinělým produktem. Chceme zájemcům o bydlení vyjít maximálně vstříc a usnadnit jim pořízení vlastního bydlení. To je nyní pro mladé dostupnější díky úsporám na měsíčních splátkách. Též jde o zajímavý produkt pro investory, kteří takto mohou získat „levné“ finance po období fixace. Rozhodli jsme se, že místo slev, které nabízejí prakticky všichni developeři, vyzkoušíme i úplně novou cestu,“ říká Radim Sayed, obchodní ředitel developerské skupiny Crestyl.
 
Dotovaná hypotéka Crestyl je úročena 1,99 procenty s fixací na tři roky. Jedná se o nejnižší úrokovou sazbu, kterou je možné v současné době na českém trhu získat. Ke konci každého fixačního období lze učinit jakoukoliv mimořádnou splátku, úvěr doplatit nebo refinancovat. Dotovanou hypotéku je možné získat až do výše 80 procent odhadní hodnoty zastavené nemovitosti. Hypotéka je zprostředkovaná společností HYPOASISTENT ve smluvní hypoteční bance pro daný projekt skupiny Crestyl.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Financování nemovitostí | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

продвижение сайтов днепропетровск

www.ka4alka.com.ua

renesans-centr.kiev.ua/
Všechna práva vyhrazena © 2018