PASSERINVEST GROUP úspěšně prodal celou emisi dluhopisů

Hlavní stránka / Financování nemovitostí / PASSERINVEST GROUP úspěšně prodal celou emisi dluhopisů

8.12.2014

PASSERINVEST GROUP úspěšně prodal celou emisi dluhopisů PRAHA - Přední česká developerská a investiční společnost PASSERINVEST GROUP, a. s., úspěšně dokončila úpis své emise korporátních dluhopisů v celkovém objemu 550 milionů korun. Datum splatnosti dluhopisů je 31. Prosince 2017, roční úrokový výnos 5,25 procenta je investorům připisován čtvrtletně. Manažerem emise byla UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.

PASSERINVEST GROUP plánuje použít výnos dluhopisů primárně k nákupu investičních nemovitostí. Společnost již uskutečnila první akvizici vycházející právě z této strategie – první prosincový den oznámila nákup administrativní budovy ALPHA v pražském BB Centru. „Velmi si vážíme důvěry investorů v naše podnikání. Jsme rádi, že majitelům našich dluhopisů umožňujeme takto investovat do kvalitních nemovitostí v unikátní lokalitě BB Centra,“ uvedl k dokončení emise Radim Passer, předseda představenstva PASSERINVEST GROUP.

„Touto emisí naše společnost úspěšně vstoupila na dluhový kapitálový trh a doplnila strukturu financování o nový zajímavý zdroj. V závislosti na vývoji našich aktivit budeme v příštích letech zvažovat další emise dluhopisů,“ komentoval tuto transakci Ondřej Plocek, člen představenstva PASSERINVEST GROUP.
 
„Zájem privátních klientů o tuto emisi korporátních dluhopisů výrazně překonal naše očekávání. Potvrdilo se, že společnosti s dlouhodobou strategií, kvalitním klientským portfoliem a stabilním postavením na trhu mohou nabídnout přidanou hodnotu pro klienty a především investiční potenciál do budoucna,” uvedl Raymond Kopka, ředitel privátního bankovnictví UniCredit Bank pro Českou republiku a Slovensko.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Financování nemovitostí   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

84% (38)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

http://www.avrora-trans.com

http://etalon.com.ua/

best-cooler.reviews/
Všechna práva vyhrazena © 2018