Uvažujete o hypotéce? Využijte možnost jejího sjednání on-line

Hlavní stránka / Financování nemovitostí / Uvažujete o hypotéce? Využijte možnost jejího sjednání on-line

30.12.2013

Uvažujete o hypotéce? Využijte možnost jejího sjednání on-line PRAHA - Hypoteční trh zažívá letos velmi dobrou sezónu, do konce listopadu banky půjčily prostřednictvím hypoték a úvěrů ze stavebního spoření přes 183 miliard korun. Stalo se tak zejména díky nízkým úrokovým sazbám. Ty v tomto roce dosahovaly rekordně nízkých úrovní, což se už pravděpodobně nebude opakovat.

Podle mínění odborníků se totiž a tak na sjednání výhodného hypotečního úvěru je nejvyšší čas. Pokud se rozhodnete financovat své nové bydlení formou hypotečního úvěru, rozhodně to pro vás neznamená nutnou návštěvu pobočky vybrané hypoteční banky. Zařídit vše potřebné totiž jde i prostřednictvím internetu a webu který provozuje největší český poskytovatel hypotečních úvěrů – Hypoteční banka.
 
Jaké jsou výhody sjednání hypotéky po webu? Především je to nulový poplatek za zpracování žádosti o hypoteční úvěr, dále její velmi rychlé projednání a schválení, možnost využít služeb vlastního bankéře, úspora času za návštěvu pobočky hypoteční banky a v neposlední řadě zvýhodněná úroková sazba.
 
Tento způsob komunikace s bankou je samozřejmě možné využít nejen pro zřízení nové hypotéky, ale například také pro . Samozřejmostí webu je možnost spočítat si splátku hypotečního úvěru při zadání všech důležitých parametrů jako je cena nemovitosti, výše úvěru, poměr ceny nemovitosti k výši úvěru, doba fixace úrokové sazby a doba splácení. Vzhledem k tomu, že Hypoteční banka je součástí skupiny ČSOB, mají majitelé účtů vedených u této banky případně pojištění zřízeného u ČSOB Pojišťovny nárok na úrokovou slevu u hypotečního úvěru.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Financování nemovitostí | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

www.babyforyou.org

спортивная фармокология

topobzor.info
Všechna práva vyhrazena © 2018