Wüstenrot hypoteční banka znovu snížila úrokové sazby hypoték

Hlavní stránka / Financování nemovitostí / Wüstenrot hypoteční banka znovu snížila úrokové sazby hypoték

23.4.2013

Wüstenrot hypoteční banka znovu snížila úrokové sazby hypoték PRAHA - Wüstenrot hypoteční banka snižuje od 24. dubna tříleté a pětileté úrokové sazby hypotečních úvěrů na bydlení a refinancování. Nejnižší pětiletá sazba klesla na 2,39 procenta ročně. Klienti nyní ušetří i na poplatku za vyřízení úvěru. V prvním čtvrtletí banka registruje zvýšený zájem o hypoteční úvěry, a to především na účely refinancování.

U účelových úvěrů na bydlení a refinancování snížila banka úrokové sazby s pětiletou a tříletou fixací o 0,1 % p. a. Úprava se týká všech druhů sazeb, tj. garantované, minimální i EXTRA sazby. Úroková sazba hypotečního úvěru, ke kterému si klient u Wüstenrotu sjedná také pojištění nemovitosti a životní pojištění, se snižuje o další 0,2 % p.a. Klientovi je navíc poskytnuta sleva na pojistném, která u pojištění nemovitosti činí 20 procent, u životního pojištění pak 10 procent. Klient, který splní podmínky pro EXTRA sazbu, může získat Hypotéku Refin na refinancování starších úvěrů už za 2,39 % p. a. Úroková sazba Hypotéky Wüstenrot na bydlení začíná na 2,49 % ročně.
 
V prvním čtvrtletí poskytla Wüstenrot hypoteční banka více než 750 úvěrů a hypoték, což představuje meziroční nárůst o 72 procent. Objem poskytnutých úvěrů vzrostl o 82 procent na 950 milionů korun. Více než polovinu hypotečních obchodů banky tvoří refinancování starších hypoték a úvěrů na bydlení.  

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Financování nemovitostí | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

www.kompozit.ua

www.gefest-sv.kiev.ua/elektrody/tsl-11/

adulttorrent.org
Všechna práva vyhrazena © 2018