Administrativní budova Praha City Center přivítala nové nájemce

Hlavní stránka / Investiční trh / Administrativní budova Praha City Center přivítala nové nájemce

26.9.2016

Administrativní budova Praha City Center přivítala nové nájemce Panevropský realitní investiční fond Tristan Capital Partners uzavřel smlouvy se třemi novými nájemci, kteří se rozhodli působit v prostorách nově zrekonstruované administrativní budovy Praha City Center. V součtu se podělí o tři tisíce metrů čtverečních z celkových 16 tisíc metrů čtverečních, které Praha City Center nabízí.

Novými nájemci jsou advokátní kanceláře Pokorný, Wagner & partneři (1615 metrů čtverečních) a David & Macek (400 metrů čtverečních), trojici pak doplňují České dráhy (900 metrů čtverečních). S ohledem na výhody, které nabízí kancelářská budova kategorie A v tradiční a dobře zavedené lokalitě, bylo rozhodnutí těchto tří společností nepochybně dobrou volbou. Mezi další nájemce patří například společnosti Regus, Amgen a Baker & McKenzie.
 
Výstavbu a následný pronájem prostor v budově Praha City Center dostala na starost společnost Portland Trust, přední developer a správce komerčních nemovitostí zaměřující se na region střední a východní Evropy. Od Tristan Capital Partners obdržel zadání, aby komplex Praha City Centre proměnil na jednu z nejdynamičtějších administrativních budov kategorie A v Praze. Portland Trust očekává, že nájemce na zbývajících 2000 metrů čtverečních najde do konce roku 2016.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Investiční trh | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

также читайте xn--90aii3ak1a.com.ua

pills24.com.ua

www.profvest.com
Všechna práva vyhrazena © 2018