Arete Invest chystá rozšíření lovosického průmyslového parku

Hlavní stránka / Investiční trh / Arete Invest chystá rozšíření lovosického průmyslového parku

19.3.2018

Arete Invest chystá rozšíření lovosického průmyslového parku Český rychle rostoucí fond zaměřený na investice v oblasti nemovitostí Arete Invest uzavřel v březnu novou pětiletou nájemní smlouvu s logistickou společností Fiege na pronájem skladovacích kapacit v Arete Parku Lovosice. Ta již od dubna rozšíří své sklady o nových 7500 metrů čtverečních na celkových 9600 metrů čtverečních. Poradcem při pronájmu byly společnosti Cushman & Wakefield a 108 Agency.

„Podepsáním nové nájemní smlouvy se nám podařilo stabilizovat náš logistický park v Lovosicích na dalších pět let. Zároveň pracujeme na přípravě území pro development dalších 11 tisíc metrů čtverečních skladových a výrobních ploch.“,“ řekl Tomáš Novotný, člen investičního výboru Podfondu Arete Invest CEE II zodpovědný za správu aktiv.

Společnost Fiege bude na nově pronajaté ploše obsluhovat společnost Automax, která relokuje svůj sklad hořlavých materiálů a chemikálií z brněnské pobočky. Rozšíření proběhlo v rámci stávající logistické nemovitosti, která byla doposud pronajata společnosti NCH. Německá společnost Fiege patří k největším evropským logistickým firmám. Zaměstnává přes 12 tisíc lidí v patnácti zemích světa.
 
Arete Park Lovosice se nachází ve strategické lokalitě přímo u sjezdu z dálnice D8 v blízkosti německých hranic. Vysoká poptávka po pronájmu logistických prostor v této lokalitě vede k přípravě expanze celého areálu. Aktuální pronajímatelná plocha 18 500 metrů čtverečních je z 92 procent obsazena.
 
Cílem fondu Arete Invest je všechny nemovitostí v portfoliu aktivně spravovat a dále je zhodnocovat například právě díky rozšiřování nájemců, prodlužování nájemních smluv, prohlubování vztahů s nájemci či využití doposud volných pozemků pro budoucí výstavbu. Arete Park Lovosice je součástí portfolia aktuálně otevřeného podfondu Arete Invest CEE II. Očekávaná hodnota spravovaných aktiv tohoto podfondu v průběhu předpokládaného pětiletého investičního cyklu je 200 milionů eur.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Investiční trh | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

Установка домофона

fashioncarpet.com.ua

https://sweet-smoke.com.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018