Bredovský Dvůr získal tři nové nájemce

Hlavní stránka / Investiční trh / Bredovský Dvůr získal tři nové nájemce

10.8.2015

Bredovský Dvůr získal tři nové nájemce PRAHA - Flexi Office otevře v listopadu 2015 nové business centrum v Bredovském Dvoře v centru Prahy. Jedná se o pátou kancelář této firmy v Praze. Na ploše téměř tisíc metrů čtverečních nabídne svým klientům služby servisovaných kanceláří. Klienti zde mohou využít plně zařízené kanceláře a zasedací místnosti pro krátkodobé či dlouhodobé účely. Transakci zprostředkoval tým Cushman & Wakefield.

„Pro menší firmy, které si najímají kancelářské prostory po jednotlivých místnostech, je zpravidla obtížné dostat se do prvotřídních administrativních budov. Využití služeb Flexi Office je pro ně způsob, jak se do moderních kanceláří dostat. Servisované kanceláře navíc nabízejí obrovskou flexibilitu co do velikosti pronajaté plochy i délky pronájmu,“ komentuje Josef Krautman ze společnosti Cushman & Wakefiled.

Díky intenzivní péči o budovu se během krátké doby podařilo přilákat další nájemce – firma Active Retail Asset Management se nastěhovala v květnu a On Clinic začíná v budově působit od srpna. Bredovský Dvůr je dnes z 91 procent pronajat a intenzivně se rokuje s dalšími zájemci. „V rámci našich expanzních plánů jsme vyhodnotili Bredovský Dvůr jako ideální lokalitu pro rozšíření portfolia našich business center,“ vysvětluje Mária Kocourková ze společnosti Flexi Office.
 
Budova je prý výjimečná svojí polohou v rámci centra Prahy. Nabízí dostupnost všemi linkami metra, je v blízkosti Hlavního nádraží a zároveň disponuje vysokým počtem parkovacích míst, což je u administrativních budov v centru města spíše ojedinělé.
 
Podle Svetozára Rohoňe, Asset Managera, ze společnosti SachsenFonds, která Bredovský Dvůr vlastní a spravuje, je poptávka po kvalitních kancelářských prostorách v centru Prahy vysoká. „Sledujeme nejnovější trendy na trhu a vycházíme vstříc požadavkům nájemců. V Bredovském Dvoře jsme nově zřídili například kolárnu pro zaměstnance, která se nachází v rámci hlídaných garáží. Zásadní rekonstrukcí v roce 2015 prochází také centrální recepce,“ říká.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Investiční trh | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

вывоз строительного мусора киев

https://www.arbud-prom.com.ua

avtomaticheskij-poliv.kiev.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018