Cushman & Wakefield jsou nejlepší maloobchodní realitní agenturou roku

Hlavní stránka / Investiční trh / Cushman & Wakefield jsou nejlepší maloobchodní realitní agenturou roku

8.12.2014

Cushman & Wakefield jsou nejlepší maloobchodní realitní agenturou roku PRAHA - Pražská kancelář poradenské firmy Cushman & Wakefield získala ocenění Nejlepší maloobchodní realitní agentura roku 2014. Cena je uznáním vynikajících výkonů dosahovaných v oblasti pronájmů maloobchodních prostor v České republice. O vítězi rozhodují nezávislí odborníci, na průběh dohlíží společnost PwC. Vyhlášení proběhlo na slavnostním udílení cen, které každoročně organizuje středoevropský realitní magazín CiJ.

„Velice si tohoto ocenění vážíme. Je vidět, že svoji práci děláme dobře, s radostí a láskou. Náš retailový team Cushman & Wakefield je již dlouhá léta jedničkou na trhu a jen v letošním roce se nám podařilo podepsat přes 250 nájemních smluv a vytvořit s našimi klienty mnoho nových projektů,” říká Jan Kotrbáček, Partner a vedoucí retailového týmu C&W pro Českou a Slovenskou republiku.
 
„Dlouhodobě se snažíme, aby naše práce přinášela přidanou hodnotu, vytváříme příjemná místa pro nakupování a kvalitní prostředí pro trávení času. Je nám velikým potěšením podílet se na zlepšování využití veřejného prostoru. Toto ocenění je pro nás obrovská čest a také motivace dál pokračovat v našich aktivitách,“ dodává Jan Kotrbáček.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Investiční trh | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

моторное масло мобил

на сайте

velotime.com.ua/category/velosipedy-ardis/
Všechna práva vyhrazena © 2018