Developer obchodních center Avion mění strategii expanze

Hlavní stránka / Investiční trh / Developer obchodních center Avion mění strategii expanze

31.10.2013

Developer obchodních center Avion mění strategii expanze PRAHA - Společnost Inter IKEA Centre Group ČR/SR, developer, vlastník a provozovatel nákupních center Avion Shopping Park, plánuje posílit svou pozici na českém a slovenském trhu a mění strategii expanze. „Chceme rozšířit své portfolio obchodních lokalit v České republice i na Slovensku, a to nejen cestou otevření nových center společně s obchodním domem IKEA, ale také případnou akvizicí již existujícího nákupního centra nebo retail parku,” uvedl David Nekovář, nový ředitel pro expanzi společnosti Inter IKEA Centre Group ČR/SR.

Developer má zájem o existující nákupní centra, která mají potenciál, jsou v dobré lokalitě s dopravní dostupností a skýtají prostor pro další růst. „Prioritou jsou centra ve větších městech s širokou spádovou oblastí. Zdroje na případnou akvizici máme připravené, zatím však chybí kvalitní nabídka,” dodal David Nekovář. Developer IICG aktuálně dokončuje proces první akvizice, díky níž se do jeho portfolia zařadí WOLA Center v polské Varšavě.
 
Společnost IICG ČR/SR současně vybírá vhodné lokality pro stavbu nových center Avion Shopping Park a analyzuje jejich potenciál. „Chtěli bychom se dostat blíže k většímu počtu zákazníků nejen v Čechách, ale i na Slovensku. Zároveň však klademe velký důraz na stávající centra a snažíme se maximálně využívat jejich potenciálu. Naším dlouhodobým cílem je, aby centra byla atraktivní jak pro zákazníky, tak pro nájemníky. To si žádá neustálou obměnu nabídky a přizpůsobování se tržnímu potenciálu,” dodal David Nekovář.
 
Společnost IICG ČR/SR v současnosti vlastní a provozuje tři centra Avion v Česku a jedno na Slovensku. Podle ředitele expanze na obou trzích stále existuje prostor pro nová nákupní centra: „Cílem společnosti IICG je přinést zákazníkům moderní nákupní prostory s komplexní nabídkou, která vyhovuje současným trendům. V úvahu bereme i to, do jaké míry budou internetové nákupy ovlivňovat ty v kamenných obchodech. I přes výrazný posun v telekomunikačních technologiích jsem přesvědčen, že se lidé budou chtít i nadále setkávat a společně trávit volný čas, a my se budeme snažit jim k tomu vytvářet dobré podmínky,“ uzavřel David Nekovář.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Investiční trh | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Fotografie k článku

Avion-Shopping-Park-Bratislava-1.jpg

Avion-Shopping-Park-Bratislava-1.jpg

Avion-Shopping-Park-Bratislava.JPG

Avion-Shopping-Park-Bratislava.JPG

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

www.topobzor.info/novinka-meizu-m5s/

www.xn----7sbajornvhu8c.com.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018