Logistic Group International GmbH obsadí další část Prologis Parku Praha-Jirny

Hlavní stránka / Investiční trh / Logistic Group International GmbH obsadí další část Prologis Parku Praha-Jirny

25.4.2012

Logistic Group International GmbH obsadí další část Prologis Parku Praha-Jirny PRAHA – O pět tisíc metrů čtverečních na 24 tisíc metrů čtverečních zvýší společnost LGI Logistics Group International GmbH, vedoucí poskytovatel smluvních logistických služeb, svou pronajatou plochu v Prologis Parku Praha-Jirny. „Prologis je jedním z našich strategických partnerů při rozvoji a rozšiřování působnosti v Evropě, především pak v regionu střední a východní Evropy,“ uvedl Bernhard Jung, generální manažer LGI pro střední a východní Evropu.

„Jsme rádi, že jsme mohli rychle reagovat na potřeby LGI a poskytnout další prostory v Prologis Park Praha-Jirny,“ řekl Marek Muller, ředitel Prologis pro Českou Republiku pro development a pronájem. Podle jeho slov zůstává Česká Republika vynikající lokalitou pro distribuční logistiku, především díky nízkým životním nákladům, excelentní pracovní síle a blízkosti klíčových trhů střední a východní Evropy. „Poptávka po našich vysoce kvalitních skladovacích zařízeních ze strany maloobchodníků, výrobců i poskytovatelů logistiky třetím stranám zůstává stabilní,“ dodal. 
 
Prologis Prak Praha-Jirny se skládá z více než 221 tisíc metrů čtverečních moderních distribučních ploch, které se rozkládají v sedmi budovách. Park je umístěn 20 km východně od Prahy a přiléhá k dálnici D11.  Dalšími nájemníky parku jsou DHL Solutions, GLOBUS CR, ROSA market, THIMM Obaly a Toyota Tsusho Europe. 
 
Portfolio společnosti Prologis se v České Republice skládá ze šesti distribučních parků (27 budov), o celkové rozloze 633 tisíc metrů čtverečních skladových a kancelářských ploch. Společnost Prologis je vedoucím poskytovatelem industriálních nemovitostí ve střední a východní Evropě s celkovým portfoliem 3,7 milionů metrů čtverečních situovaných ve 42 distribučních parcích (údaje platné k 31. prosinci 2011). 

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Investiční trh   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Fotografie k článku

Prologis-Park-Jirny-2.jpg

Prologis-Park-Jirny-2.jpg

Prologis-Park-Jirny-1.jpg

Prologis-Park-Jirny-1.jpg

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

www.topobzor.info

www.optiontradingstrategies.net/binary-options-beginner/
Všechna práva vyhrazena © 2018