Nová aplikace usnadní přístup k analytickým publikacím

Hlavní stránka / Investiční trh / Nová aplikace usnadní přístup k analytickým publikacím

10.8.2015

Nová aplikace usnadní přístup k analytickým publikacím PRAHA - Společnost Cushman & Wakefield, přední poradenská firma v oblasti nemovitostí, představila novou aplikaci pro iPhone. Jejím účelem je usnadnit přístup k zásadním analytickým publikacím společnosti z celého světa.

Aplikace My C&W Research má zajistit klientům relevantní obsah včas a přímo. Umožňuje jim přístup k analytickým publikacím a tržním analýzám z celé globální sítě firmy a také jejich stahování a sdílení. Prostřednictvím aplikace si navíc uživatelé mohou vytvářet osobní knihovny. Ty jsou přístupné offline a lze si v nich ukládat oblíbené publikace.
 
Aplikace My C&W Research přichází v éře vzrůstajícího využívání mobilního internetu na celém světě. Podle agentury Statista se v roce 2013 na internet pomocí mobilních zařízení připojovalo téměř 75 procent veškeré populace, která tuto možnost má. Tento počet by se do roku 2017 měl dramaticky zvýšit – až na 90 procent.
 
„Naše společnost se musí přizpůsobovat neustálému vývoji mobilního světa a co nejlépe reagovat na vyvíjející se potřeby svých zákazníků. Naše nová aplikace My C&W Research nabízí přísun aktuálních a zajímavých informací z nejdůležitějších globálních trhů. Chvilka věnovaná jejímu stažení se rozhodně vyplatí,“ prohlásil Carlo Barel di Sant’ Albano, generální ředitel pro mezinárodní aktivity společnosti C&W.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Investiční trh | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

velotime.com.ua

velotime.com.ua

https://best-mining.com.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018