Nový nákupní park v Čestlicích hlásí 80procentní zaplněnost

Hlavní stránka / Investiční trh / Nový nákupní park v Čestlicích hlásí 80procentní zaplněnost

26.7.2015

Nový nákupní park v Čestlicích hlásí 80procentní zaplněnost PRAHA - Nový nákupní park Life Point v Praze - Čestlicích má dalšího nájemce. Luxusní nábytek Konsepti zde v druhé polovině září otevře svou čtvrtou prodejnu v České republice. Pronájem prostor zprostředkoval tým nákupních parků z Cushman & Wakefield.

Life Point vyrostl na exitu 8 na dálnici D1 spojující Prahu a Brno. Disponuje celkovou plochou 11 tisíc metrů čtverečních a dnes je z více než tří čtvrtin zaplněn. Developerem je italská společnost SEVERE JEDNA. „Life Point je jasným příkladem rozšiřování maloobchodu i za exit 8. Celý proces tohoto rozvoje byl započat příchodem operátora Hornbach, který dokázal přilákat do této oblasti maloobchodní zákazníky. Do budoucna se počítá s rozvojem dalších ploch pro maloobchod v rámci této zóny,“ říká Jiří Kristek, vedoucí oddělení pronájmu nákupních parků v Cushman & Wakefield.
 
Nájemci jako Tisknulevne.cz, CE Czech Energy nebo vířivky Hanscraft otevřou v průběhu léta. V současné době je v Life Pointu volných k pronájmu 2100 metrů čtverečních. „Life Point je výborně viditelný a snadno dostupný z obou směrů hlavního tahu,“ říká Vít Zdráhal z Cushman & Wakefield. „To je jeden z hlavních důvodů, proč se značka Konsepti rozhodla umístit svou další prodejnu právě zde,“ vysvětluje Zdráhal.
 

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Investiční trh | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

там iwashka.com.ua

www.chemtest.com.ua/

diploma-home.com
Všechna práva vyhrazena © 2018