Novým majitelem budovy Vyšehrad Garden je skupina CIMEX

Hlavní stránka / Investiční trh / Novým majitelem budovy Vyšehrad Garden je skupina CIMEX

3.9.2015

Novým majitelem budovy Vyšehrad Garden je skupina CIMEX PRAHA - Administrativní budova Vyšehrad Garden v těsné blízkosti pražského Kongresového centra změnila majitele. Jejím novým vlastníkem je skupina CIMEX, která objekt koupila od původního vlastníka, společnosti IMMOFINANZ. Zprostředkovatelem transakce byla poradenská firma Knight Frank.

„Vzhledem k vyhledávané lokalitě, kde se tato nemovitost nachází a její plné obsazenosti diverzifikovanými nájemci zvučných jmen, vyvolal prodej nebývalý zájem jak u lokálních, tak i zahraničních investorů. ”, uvádí Zdenka Klapalová, jednatelka společnosti Knight Frank.V rámci více kolového prodejního procesu zvítězila skupina CIMEX, která tak dále posiluje svou prezenci v této lokalitě, kde v nedávné době zakoupila i budovu od ČSOB, těsně sousedící se samotným sídlem společnosti.

„Díky akvizici máme možnost rozšířit naše nemovitostní portfolio o další významnou administrativní budovu v atraktivní lokalitě, kde tak nyní vlastníme již čtyři kancelářské budovy. Naším cílem je provozovat objekt v souladu s našimi standardy a věříme, že mezi nájemci bude o tuto strategicky umístěnou budovu i nadále velký zájem,“ uvedl generální ředitel skupiny CIMEX Miroslav Kosnar.
 
„Jsme velmi rádi, že jsme naší činností mohli od roku 2011, kdy objekt spravujeme, přispět ke zhodnocení objektu, jak v rámci realizovaných projektů, tak zejména efektivním nastavením a výrazným zlevněním poskytovaných služeb,“ uvedl Petr Machula, vedoucí oddělení správy nemovitostí společnosti Knight Frank.
 
Vyšehrad Garden disponuje celkem 4756 metry čtverečními celkové pronajímatelné plochy na šesti podlažích. Lokalita nabízí výborné napojení na pražskou magistrálu i pražský okruh a je dobře dostupná i do centra.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Investiční trh | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

подробнее mitsubishi.niko.ua

profshina.kiev.ua

maxformer.com
Všechna práva vyhrazena © 2018