P3 v reakci na silnou poptávku po skladových prostorách rozšíří park P3 Prague D11

Hlavní stránka / Investiční trh / P3 v reakci na silnou poptávku po skladových prostorách rozšíří park P3 Prague D11

8.6.2016

P3 v reakci na silnou poptávku po skladových prostorách rozšíří park P3 Prague D11 Společnost P3 koupila dalších 75 tisíc metrů čtverečních pozemku v parku P3 Prague D11 východně u Prahy. Zde vyrůstá průmyslový park, jehož první budova pro společnost Exiteria bude předána na začátku června. P3 oznámenou expanzí navýšila v tomto parku možnost výstavby na míru (BTS) o dalších 35 tisíc metrů čtverečních na celkových 155 tisíc metrů čtverečních.

P3 získala pozemky pro svůj park P3 Prague D11 na jaře 2014 a doplnila tak stávající portfolio strategicky umístěných parků P3 v okolí hlavního města, čímž podpořila jejich vzájemnou, dobře fungující, synergii. Společnost P3 zaznamenává stále větší zájem ze strany svých zákazníků a potvrzuje, že je okolí Prahy dlouhodobě nejžádanější lokalitou: „V našich parcích, jako je P3 Prague Horní Počernice, dosahujeme velmi vysoké obsazenosti. Také parkům P3 Prague D8 a P3 Prague D1 se výborně daří – obsazenost je dlouhodobě velmi vysoká, v současné době jsou prostory dokonce plně obsazeny. Nejen z důvodu aktuálně rostoucí poptávky, ale také proto, že věříme, že tento trend bude pokračovat i nadále, jsme se rozhodli přikoupit další pozemky u dálnice D11,“ uvedl Tomáš Míček, ředitel P3 pro Českou republiku.
 
Aktuálně je v parku P3 Prague D11 dokončena budova o rozloze 21 047 metrů čtverečních, která se stala vůbec první v novém parku. Nový projekt byl z části stavěn na míru pro společnost Exiteria a.s., která zde bude využívat 10 787 metrů čtverečních. Druhá polovina prostor o rozloze více než 10 tisíc metrů čtverečních je dále nabízena na trhu. Nová hala byla stavěna dle specifických požadavků tohoto klienta, a to včetně nakládací techniky přizpůsobené typu rozvozových aut. Budova má také, oproti jiným, atraktivní světlou výšku – 12,2 m a díky tomu disponuje o 20 procent větší kapacitou než je běžné. Tato nadstandardní úprava byla použita při stavbě posledních hal P3, a protože se toto řešení setkalo s kladnou odezvou zákazníka, hodlá společnost P3 v tomto nově nastaveném směru výstavby pokračovat.
 
Park P3 Prague D11 se nachází v těsné blízkosti hlavního města, Centrum Černý Most je odsud vzdáleno pouhých osm kilometrů. Park vyniká výborným dopravním spojením, neboť leží v blízkosti dálnice D11 a D10, které představují hlavní dálniční spojení mezi Prahou a východní částí České republiky a jihozápadním Polskem. Železniční stanice se nachází jen 300 metrů a areál parku je tak, jako jeden z mála, přímo napojený na železniční síť. Areál bude navíc v budoucnu obsluhován i autobusovou linkou MHD.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Investiční trh | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

winnerlex.com.ua

mitsubishi.niko.ua

у нас velotime.com.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018