Palmer Capital prodala čtyři nemovitosti ze svého portfolia

Hlavní stránka / Investiční trh / Palmer Capital prodala čtyři nemovitosti ze svého portfolia

1.3.2013

Palmer Capital prodala čtyři nemovitosti ze svého portfolia PRAHA – Společnost Palmer Capital, vedoucí správce nemovitostních fondů, prodala čtyři kancelářské nemovitosti ze svého portfolia Palmer Capital Central European Properties, a.s. 1. Regionálnímu uzavřenému investičnímu fondu, a.s. (1. RUIF). Prodané kancelářské budovy se nacházejí v několika regionech České republiky: Šilingrovo náměstí 3 a Polní 92 v Brně, Mariánská 4 v Olomouci a Antonínovo náměstí 92 ve Frýdku-Místku.

Tyto čtyři budovy obsazené více nájemci poskytují kombinované prostory k pronájmu o celkové rozloze 13 200 metrů čtverečních a v době prodeje byly téměř plně pronajaty. Celkový objem této transakce překročil 200 milionů korun, což je pro Palmer Capital a jeho investory skvělá zpráva. „Naším plánem je v průběhu roku pokračovat v prodeji nemovitostí z tohoto portfolia. Tento obchod je tedy dobrým signálem pro naše investory,“ Ben Maudling, ředitel Palmer Capital Investments GmbH.
 
 „Pro 1. RUIF je obchod v souladu s naší pokračující strategií zaměřenou na krajská města v České republice. Věříme, že tyto čtyři nemovitosti doplní a pozitivně podpoří pozici našeho stávajícího regionálního portfolia,“ říká Michael Sanitrník, předseda 1. RUIF. Uskutečněné prodeje představují pro Palmer Capital, který má za sebou úspěšný rok 2012 spojený s růstem mnoha svých klíčových evropských portfolií, příznivý vstup do roku 2013.
 
Palmer Capital spravuje nemovitosti v hodnotě přes 1,2 miliardy EUR ze svých kanceláří, z nichž je devět umístěno ve Velké Británii, šest v kontinentální Evropě a dvě v Asii. Společnost vlastní přes 250 nemovitostí, které spravuje jménem jiných investorů nebo na základě pověření třetích stran.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Investiční trh | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

progressive.ua

мобил 1 киев

http://pills24.com.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018