Platinová budova City Green Court změnila majitele

Hlavní stránka / Investiční trh / Platinová budova City Green Court změnila majitele

4.12.2012

Platinová budova City Green Court změnila majitele PRAHA – Nedávno dokončený kancelářský projekt společnosti Skanska City Green Court, který získal jako první projekt v ČR certifikaci LEED® Platinum pro Core&Shell, změnil majitele. Jeho novým vlastníkem se stala společnosti Deka Immobilien Investment GmbH. Celou transakci za 53,7 milionu eur zprostředkovala pražská kancelář CB Richard Ellis.

Budova nabízí celkem osm nadpodlaží s celkovou plochou 16 400 metrů čtverečních čisté pronajímatelné plochy (včetně 1 070 metrů čtverečních maloobchodních prostor) a dále poskytuje 232 podzemních parkovacích stání.
 
Objekt je strategicky umístěn v obchodní čtvrti Pankrác na Praze 4, v těsné blízkosti se nachází stanice metra, nákupní centrum Arkády a řada restaurací.  „Samotný prodej byl pro nás zajímavý a kreativní vzhledem k tomu, že objekt byl uveden na trh během výstavby a také kupní podmínky byly vyjednány několik měsíců před kolaudací,“ říká Katarína Brydone, Associate Director společnosti CBRE Capital Markets.
 
Podle jejích slov tato transakce také ukázala silný zájem od institucionálních core investorů o prime investiční produkty v České republice. Nedostatek takových investic na trhu v roce 2012 je prý jedním z důvodů nízkých objemů transakcí zaznamenaných v letošním roce.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Investiční trh | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

www.unc-mps.com.ua

www.steroid-pharm.com/oxandrolon.html

http://medicaments-24.net
Všechna práva vyhrazena © 2018