Portál SKLADUJ.CZ pomáhá s pronájmy průmyslových prostor

Hlavní stránka / Investiční trh / Portál SKLADUJ.CZ pomáhá s pronájmy průmyslových prostor

26.4.2014

Portál SKLADUJ.CZ pomáhá s pronájmy průmyslových prostor PRAHA - Realitní společnost 108 AGENCY zajistila prostřednictvím portálu SKLADUJ.cz nové smlouvy o pronájmu skladových a výrobních prostor v Praze, Brně, Olomouci a Žatci. „Počet pronajatých ploch zprostředkovaných za pomoci portálu SKLADUJ.cz nám ve velmi krátké době dokazuje, že portál je vhodným prostředkem pro realizaci nejrůznějších typů nabídek a poptávek v oblasti logistických pronájmů,“ uvedl Jakub Holec, jednatel společnosti 108 AGENCY.

Mezi nedávné největší transakce uskutečněné díky portálu SKLADUJ.cz patří například výrobní prostory o velikosti 3 200 metrů čtverečních v pražské Uhříněvsi pro společnost BLK Servis, zabývající se montáží a pronájmy nábytku, úklidovými službami a skladováním. Přes dva tisíce metrů čtverečních si pronajal v průmyslovém areálu rovněž v Praze-Uhříněvsi výrobce velkoplošné grafiky Eclipse Print. Firma využívá nejmodernější technologie pro ofset, sítotisk a digitální tisk. Pronajaté prostory v areálu bývalého depa společnosti PPL v Bečovské ulici poslouží jako sklady a administrativní zázemí firmy.
 
108 AGENCY našla vyhovující prostory také pro společnost CS Cargo, která poskytuje kompletní služby v oblasti silniční, námořní, letecké a železniční dopravy a logistiky. V průmyslové zóně Triangle v Žatci bude mít sklady o velikosti 1 600 metrů čtverečních. V brněnském areálu Manag byl zajištěn pro předního tuzemského výrobce kancelářských potřeb, společnost Kampi Office Group, pronájem přes tisíc metrů čtverečních skladových prostor včetně administrativního zázemí.
 
K dalším úspěchům na území Prahy patří i krátkodobý pronájem skladových prostor v Průmyslovém parku Harfa pro mezinárodní dopravní společnost Cyan Logistic nebo prodejní sklady v Horních Počernicích pro společnost Profilpas, předního italského výrobce podlahových profilů. Společnost Czech Ice Group, realizující lední show, bude nově využívat prostory v areálu Svazu českých a moravských výrobních družstev v Horních Počernicích pro skladování rekvizit.
 
Nové depo společnosti Expres Van, která je součástí přepravní společnosti FOFR, sídlí díky 108 AGENCY v areálu Knotek v pražské Uhříněvsi. Další z pronájmů zprostředkovaných za pomoci portálu SKLADUJ.cz jsou například nové skladové a výrobní prostory v pražských Strašnicích pro grafické studio SOLVODesign. Portál SKLADUJ.cz je úspěšný také v Olomouci, kde zajistil pronájem nového skladu pro globálního poskytovatele prémiových obalových služeb, společnost Deufol, v areálu Frol.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Investiční trh | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

фотобанк украина

maxformer.com

узнать больше
Všechna práva vyhrazena © 2018