Pražské parky Prologis u D1 jsou po uzavření poslední smlouvy zcela pronajaty

Hlavní stránka / Investiční trh / Pražské parky Prologis u D1 jsou po uzavření poslední smlouvy zcela pronajaty

4.1.2015

Pražské parky Prologis u D1 jsou po uzavření poslední smlouvy zcela pronajaty PRAHA – Společnost Prologis podepsala nájemní smlouvu se společností Helicar, lídrem v oblasti mezinárodní automobilové dopravy, na pronájem 10 tisíc metrů čtverečních distribučních a kancelářských prostor v Prologis Park Prague D1 East. Tato smlouva přispěla k tomu, že Prologis Park Prague D1 East a Prologis Park Prague D1 West jsou nyní zcela pronajaty. Informovala o tom Pavlína Plášková, Prologis leasing manager pro Českou republiku.

„Důležitou část činnosti naší nedávno získané společnosti All In Logis tvoří doprava a distribuce domácích spotřebičů. Proto pro nás bylo důležité vybrat pro novou distribuční základnu co nejlepší umístění. Prologis jednoduše nabídl nejlepší lokalitu, nejvhodnější velikost budovy a také projevil velkou míru pochopení pro naše obchodní potřeby,“ řekl Vít Hrabánek, generální ředitel společnosti Helicar.
 
Prologis Park Prague D1 East & West jsou moderní parky o celkové rozloze 212 tisíc metrů čtverečních průmyslových prostor. Tyto parky se nachází u dálnice D1, pouhých 11 kilometrů jihovýchodně od Prahy, na křižovatce Říčany/Jesenice.
 
Prologis v České republice a na Slovensku vlastní a spravuje portfolio sestávající z více než 1,2 milionů metrů čtverečních logistických a distribučních prostor. Díky svému regionálnímu portfoliu o celkové rozloze více než 4,1 milionů metrů čtverečních je Prologis vedoucím provozovatelem distribučních nemovitostí ve střední a východní Evropě (k 30. září 2014).

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Investiční trh | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

teplostar.kiev.ua

обращайтесь
Všechna práva vyhrazena © 2018