Prologis Park Ostrava hlásí plnou obsazenost

Hlavní stránka / Investiční trh / Prologis Park Ostrava hlásí plnou obsazenost

18.8.2012

Prologis Park Ostrava hlásí plnou obsazenost OSTRAVA - Do průmyslového parku Prologis park Ostrava přichází nový nájemce – společnost AT Computers. Po předchozím nájemci (společnosti Brose CZ) obsazuje veškeré volné prostory. Jedná se o zhruba 13 600 metrů čtverečních skladových ploch. Park tak zůstává plně vytížen. Transakci zprostředkoval průmyslový tým společnosti Cushman & Wakefield.

„Jde o druhý velký pronájem na Ostravsku v krátkém sledu za sebou. Přitom nabídka prostor o takové velikosti je v tomto regionu omezená. AT Computers přišli se svou poptávkou právě ve chvíli, kdy se prostory uvolnily a díky tomu se mohli okamžitě nastěhovat. Kdyby se jejich požadavky neshodovaly například s technickým standardem, museli by čekat na stavbu nové haly několik měsíců,“ říká Jaroslav Kaizr, vedoucí pronájmů v týmu průmyslových ploch v Cushman & Wakefield v České republice.
 
„Od začátku roku se v regionu pronajalo skoro 30 tisíc metrů čtverečních, pronájem společnosti AT Computers v Prologis parku Ostrava představuje tedy téměř polovinu této plochy,“ dodává Kaizr. AT Computers je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti informačních technologií na území České republiky a Slovenska s ročním obratem více než 9,5 miliardy korun. Zároveň je největším českým výrobcem osobních počítačů.
 
Ze svých skladových prostor v Prologis parku Ostrava bude dodávat zařízení pro informační a komunikační technologie, spotřební elektroniku a výrobky mobilních technologií. Prologis park Ostrava má celkovou rozlohu přes 65 tisíc metrů čtverečních. K dalším významným nájemcům parku patří například firmy Geis, Pemic, Maurice Ward, In Time, Richter+Frenzel a B2B.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Investiční trh | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

http://lkredit.com.ua

fiat.niko.ua/

www.kls-agency.com.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018