Prologis Park Prague-Airport hlásí plnou obsazenost

Hlavní stránka / Investiční trh / Prologis Park Prague-Airport hlásí plnou obsazenost

4.10.2016

Prologis Park Prague-Airport hlásí plnou obsazenost Společnost Prologis zahájila spekulativní výstavbu nové distribuční haly o rozloze 11 720 metrů čtverečních ve svém parku Prologis Park Prague-Airport. Firma tak reaguje na vysokou poptávku zákazníků, díky které je park plně obsazen.

Třetí budova v parku je stavěna flexibilně tak, aby mohla být přizpůsobena potřebám budoucích zákazníků. Stejně jako všechny nové budovy v portfoliu Prologis i tato bude usilovat o certifikát BREEAM.
 
„Již od slavnostního otevření první budovy v Prologis Park Prague-Airport v dubnu 2015 se tento park zařadil mezi nejúspěšnější projekty v našem českém portfoliu,“ řekl ředitel pro pronájem a výstavbu společnosti Prologis v České republice/Slovensku Martin Baláž. „V reakci na plnou obsazenost parku jsme se rozhodli pro výstavbu dalších 11 720 metrů čtverečních, díky kterým našim novým zákazníkům zajistíme další rozvoj byznysu,“ dodal.
 
V současné době jsou v Prologis Park Prague-Airport dvě budovy o celkové rozloze 60 tisíc metrů čtverečních. Park se nachází pouhých pět minut autem od pražského Letiště Václava Havla a díky blízkosti dálnice D5 poskytuje výborné spojení s národními i mezinárodními obchodními trasami.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Investiční trh | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

читайте здесь

источник

посмотреть renesans-centr.kiev.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018