Společnost P3 je investorem roku v oblasti průmyslových nemovitostí

Hlavní stránka / Investiční trh / Společnost P3 je investorem roku v oblasti průmyslových nemovitostí

25.11.2014

Společnost P3 je investorem roku v oblasti průmyslových nemovitostí PRAHA – Společnost P3, vlastník, developer a správce evropských průmyslových nemovitostí, získala ocenění „Investor roku v oblasti průmyslových nemovitostí“ (Warehouse Investor of the Year), které uděluje magazín EuropaProperty.com. Ten se zaměřuje na realitní trh ve střední a východní Evropě. Tento titul udělila porota magazínu EuropaProperty společnosti P3 ve čtvrtém ročníku Investment & Green Building Awards během slavnostního večera ve Varšavě a ocenila tak akvizice, díky kterým P3 rozšířila portfolio P3 Logistic Parks o 1,3 milionu metrů čtverečních a výrazně navýšila nabídku pozemků pro další výstavbu.

„Je pro mě velkou ctí, že mohu převzít toto ocenění za společnost P3, která se díky akvizicím stala jedním z největších vlastníků průmyslových nemovitostí v Evropě. To by nebylo možné bez podpory našich akcionářů – společností TPG a Ivanhoé Cambridge, kteří sdílejí ctižádost a vizi týmu P3, jehož cílem je vytvořit integrovanou a celoevropskou platformu, která bude nejlépe sloužit našim zákazníkům,“ prohlásil Logan Smith, Chief Investment Officer P3.

V uplynulých 12 měsících společnost P3 dohodla nebo uzavřela tyto transakce: v květnu koupila pozemek o rozloze 22 hektarů u dálnice D11 východně od Prahy pro výstavbu nového logistického areálu o rozloze 120 tisíc metrů čtverečních, dále koupila pět prvotřídních logistických nemovitostí v okolí Milána o celkové rozloze přes 200 tisíc metrů čtverečních.
 
V srpnu se P3 dohodla na akvizici logistických nemovitostí o rozloze 627 tisíc metrů čtverečních v 11 logistických parcích v České republice a pozemků s povoleními k další výstavbě 120 tisíc metrů čtverečních prostor. V říjnu se P3 dohodla na akvizici dvou logistických parků v Polsku a jednoho v Rumunsku od společnosti CA Immobilien Anlagen AG o celkové pronajímatelné ploše 467 tisíc metrů čtverečních. Součástí transakce, která čeká na dokončení a schválení ze strany regulatorních orgánů, je rovněž koupě téměř 165 hektarů pozemků pro další výstavbu, zejména v Polsku a Rumunsku.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Investiční trh | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

там iwashka.com.ua

заказ воды на дом

www.chemtest.com.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018