Společnost P3 je nejlepším investorem ve střední a východní Evropě

Hlavní stránka / Investiční trh / Společnost P3 je nejlepším investorem ve střední a východní Evropě

6.5.2015

Společnost P3 je nejlepším investorem ve střední a východní Evropě PRAHA - Společnost P3, vlastník, developer a správce evropských logistických nemovitostí, získala na udílení prestižních cen Central & Eastern European Real Estate Quality Awards (CEEQA) ve Varšavě titul Nejlepší investor roku 2014 ve střední a východní Evropě – „CEE Investor of the Year“. Toto ocenění odráží nejaktivnější rok z hlediska akvizic a rozvoje v dosavadní historii společnosti P3.

Vítěze cen CEEQA, na které se nominují společnosti z 18 zemí, vybírá porota složená z uznávaných a zkušených odborníků z předních společností v oboru. Rozhodnutí poroty podléhá dohledu a kontrole mezinárodní konzultantské společnosti Deloitte. „Získání této ceny považuji za velikou čest. Je to ocenění práce celého týmu P3 – výjimečných logistických profesionálů, pro které je obor průmyslových nemovitostí skutečnou vášní. Díky silné podpoře našich investorů, TPG a Ivanhoé Cambridge, jsme významně expandovali nejen ve střední Evropě, ale i na jiných trzích, například v Itálii,“ říká Ian Worboys, P3 CEO.
 
„Ceny CEEQA patří mezi ta nejvýznamnější ocenění na poli výstavby a investic do komerčních nemovitostí v rychle rostoucím regionu střední a východní Evropy, kde byla společnost P3 loni mimořádně aktivní. Velice si vážíme toho, že porota CEEQA ocenila naši strategii na těchto trzích, naše panevropská platforma má však nyní daleko větší rozsah – doslova od Madridu až po Bukurešť,“ doplnil Peter Bečár, Managing Director společnosti P3 pro střední a východní Evropu. Většina akvizic, které společnost P3 loni uskutečnila, se týká střední Evropy, zejména pak České republiky. Společnost také pro klienty v tomto regionu realizovala výstavbu projektů na míru, jejichž celková rozloha čítá téměř 106 tisíc metrů čtverečních.
 
Společnost P3, jeden z nejvýznamnějších dlouhodobých evropských vlastníků průmyslových a logistických nemovitostí, svým klientům poskytuje nebo staví na míru prostory podle jejich požadavků v celé řadě atraktivních lokalit. Galavečera v polském hlavním městě se zúčastnilo zhruba 600 hostů, především majitelů a výkonných ředitelů místních i nadnárodních společností ze 40 zemí.
 

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Investiční trh | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

гардины Киев

www.gazon.net.ua/mikrokapelnyij-poliv.html

pills24.com.ua/
Všechna práva vyhrazena © 2018