Společnost P3 se přestěhovala do pražského Florentina

Hlavní stránka / Investiční trh / Společnost P3 se přestěhovala do pražského Florentina

13.1.2015

Společnost P3 se přestěhovala do pražského Florentina PRAHA - Společnost P3, specializovaný vlastník, developer a správce evropských průmyslových nemovitostí, se přestěhovala do nových prostor v největší pražské administrativní budově Florentinum. Stěhování je reakcí na nedávnou expanzi společnosti, která za jeden rok téměř zdvojnásobila své portfolio průmyslových nemovitostí v Evropě.

Zaměstnanci P3 se ze současných prostor o rozloze 475 metrů čtverečních přesunuli do kanceláří o výměře 810 metrů čtverečních v budově Florentinum v ulici Na Florenci nedaleko od dosavadního sídla společnosti. „Díky současné expanzi P3 se počet zaměstnanců pracujících v Praze rozrostl o 16 osob. Příští rok navíc plánujeme další posilování našeho týmu tak, abychom i nadále poskytovali našim zákazníkům perfektní služby a zároveň pokračovali v našem dynamickém růstu,“ říká Tomáš Míček, Country Head P3 pro Českou republiku.
 
P3 během října loňského roku v České republice dovršila akvizici v hodnotě 523 milionů eur, čímž se stala druhým největším tuzemským poskytovatelem logistických a průmyslových nemovitostí. Společnost zde zvětšila portfolio logistických parků ze dvou na 13, což představuje nebývalý nárůst z 247 tisíc metrů čtverečních na více než 874 tisíc metrů čtverečních logistických ploch.
 
Budova Florentinum byla dokončena na konci roku 2013 a je největší kancelářskou budovou na českém realitním trhu s více než 49 tisíci metry čtverečními kanceláří na devíti podlažích. Florentinum získalo certifikát LEED Platinum za vysokou kvalitu použitých materiálů a za využití úsporných technologií.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Investiční trh | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

Лечение наркотической зависимости www.renesans-centr.kiev.ua
www.kamod.net.ua

www.optiontradingstrategies.net
Všechna práva vyhrazena © 2018